Safrane Club

FÓRUM SAFRANE
 FAQ •  Hledat •  Registrovat •  Přihlásit se 
Právě je čtv dub 18, 2024 6:20 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 76 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: 1500
PříspěvekNapsal: sob úno 20, 2010 1:19 pm 
Offline
Sedí tu furt..
Uživatelský avatar

Registrován: pát bře 27, 2009 2:05 pm
Příspěvky: 143
Bydliště: Praha, Brno, Bratislava
viktoska píše:
Tak jenom pro info....zatím se závada již neprojevila.Vyřešil jsem to výměnou snímače klapky a následným vymazáním ECU odpojením baterky na více ja 15 minut(u mě to byly asi dvě hodiny).Dokonce i startování se významně zlepšilo a to po pouhé výměně svíček za ty "echt"k tomu určené.
Takže,pokud neznáte,tak důvěřujte ale pro sichr prověřujte.Ten,co mi auto prodal mi buď lhal ohledně svíček anebo ho v servise tak opepřili,že by to tam měli zavřít.Mě řekl,že dal za výměnu svíček 2000,-.To by odpovídalo na Bosche s platinovou elektrodou.Vyňal jsem ale z auta sice Bosche ale ty nejlevnější měděný,který jsou.Nedivím se,že to nechtělo občas táhnout,že to cukalo apod.Navíc na nich nebyl nastavený ani otrh na 0,7mm ale 0,8-0,9 v průměru.Jedna svíčka bratru tak za 65-70 peněz.Ty správný nejsou o nic dražší,jsou určeny právě pro LPG,akorát se musí upravit odtrh.Jsou doporučeny na 15000 km,což při té ceně je pakatel.



tak mne se zatim tez zavada zatim neprojevila a stacilo jen ususit kontakty na kabelu ktery vedl do vahy vzduchu.... (pravda jsou vymeneje svicky - BRISK ktere maji byt pro lpg (otestuju a uvidim... jinak boshe jsou obecne asi lepsi) i kabely a dokonce i rozdelovac...)

_________________
Raccoon_Daweo


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 76 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Style based on FI Subsilver by phpBBservice.nl
Český překlad – phpBB.cz