Safrane Club

FÓRUM SAFRANE
 FAQ •  Hledat •  Registrovat •  Přihlásit se 
Právě je pon dub 29, 2024 4:08 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 172 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 8, 9, 10, 11, 12  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: safrane 2.5 rv.98
PříspěvekNapsal: úte pro 08, 2009 6:28 pm 
Offline
Má to tu na svědomí
Uživatelský avatar

Registrován: pát zář 29, 2006 1:22 pm
Příspěvky: 3620
Bydliště: Kutná Hora
Model: phase I
Rok výroby: 1996
Motor: 197kW / 268 PS Biturbo
Výbava: Baccara
Úpravy: teprve proběhnou
Plány: kompletní GO + úpravy
Auto snů: C+CLK+SL Black Series
nevim jak ostatni, ale me napriklad absolutne nezajima, kde je safrane v nejakych tabulkach spolehlivosti... nebo ostatni renaulty. dokazu si o tom udelat obrazek sam.
jak jsem uz jsem psal, kdyz jsi koupil phase II za 15 tis, tak s cim jsi pocital??

_________________
čobolo: safrane V612v man., safrane V624v man., safrane biturbo, espace V624v aut.
je: safrane biturbo x 3, espace 2,0 dci
a pak jeden golf s 3,0 čtyřválcem a jeden fiat s 4,2 osmiválcem (obojí transaxle)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: safrane 2.5 rv.98
PříspěvekNapsal: úte pro 08, 2009 6:42 pm 
Offline
Sedí tu furt..

Registrován: sob lis 28, 2009 1:41 am
Příspěvky: 115
Model: phase II
Rok výroby: 1997
Motor: 121kW / 164PS 2,5 20v
Výbava: ...
Hmm promin,ale tos genius,kdyz si udelas lespi usudek nez je statistika u stovek,ci milionu vyrobku, ale dobra... To uz napovida, proc beres jen sve usudky a ne jinych.

_________________
Safran 2.5 benzin, Phase II, rok 1997, najeto 196000km..


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: safrane 2.5 rv.98
PříspěvekNapsal: úte pro 08, 2009 7:33 pm 
Offline
Má to tu na svědomí
Uživatelský avatar

Registrován: pát zář 29, 2006 1:22 pm
Příspěvky: 3620
Bydliště: Kutná Hora
Model: phase I
Rok výroby: 1996
Motor: 197kW / 268 PS Biturbo
Výbava: Baccara
Úpravy: teprve proběhnou
Plány: kompletní GO + úpravy
Auto snů: C+CLK+SL Black Series
v pohode, nemusis se omlouvat

_________________
čobolo: safrane V612v man., safrane V624v man., safrane biturbo, espace V624v aut.
je: safrane biturbo x 3, espace 2,0 dci
a pak jeden golf s 3,0 čtyřválcem a jeden fiat s 4,2 osmiválcem (obojí transaxle)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: safrane 2.5 rv.98
PříspěvekNapsal: úte pro 08, 2009 8:03 pm 
Offline
Expert

Registrován: sob led 10, 2009 6:54 pm
Příspěvky: 270
Bydliště: Nový Bor
MilanCB píše:
Viktoska:
Hergot chlapi vy jste ale citove... proste pokud mam problematicke auto, tak nebudu tvrdit opak.A at si myslite co chcete, tak Renault patri k jednim z nejhorisich jak z hlediska poruchovosti, tak z hlediska cen a dostpupnosti dilu.

A prestoze toto vim, a verte, ze to vim moc dobre, tak jsem sel do Safrana a ted reknu proc.

Protoze jako zaklad se mi libi, protoze za ty penize mam na cem stavet a na ta leta ma celkem slusnou kastli a vnitrek, a ze to ostatni je problem jsem vedel a na tom (stejne jako vy) musim zapracovat a pak mit auto ke spokojenosti. Ale at si ho doladim trebas i poradne, tak nebudu tvrdit, ze toto auto je bezproblemove,ale opak. Protoze napr. Audi z roku 89 trebas 100 nema zdaleka tolik zavad jako Safran, respektive renault obecne... a je fuk, zda to je Kango z roku 2002, nebo Clio z roku 2008, ci nakonec muj Safran z roku 1997.

Tak se smirte s tim, ze tak se veci maji, ze lidi co delaji jak do servisu, tak do nahradnich dilu jasne reknou, ze Renault je na tom bidne a jak jsme naznacil, tak i jine modely od Renault proste jsou problematicke problematicke. A posledni vec... srovnejte si testy spolehlivosti od TUV a uvidite jak na tom Renault je, zda je v predu, nebo spis nekde v zadu. Bohuzel model Safrane se v TUV vubec neukazuje :(((

Takze pro normalniho cloveka tot auto proste neni!

A myslim si, ze forum neni jen o peni pisni o skvelem Safranu,ale proste konstatovani faktu, aby ostatni vedeli co a jak.

A vubec, ja tu nezehram... jen rikam skutecnosti a zkusenosti a i to co prectu jinde. Praxe ukaze, zda to jinde bylo podlozene nebo ne - zatim se mi to spise naplnuje :(


Tys to nepochopil....tady není diskuzní fórum TÜV.Všichni víme,jak si na tom Rendík v průměru stojí.Ale zrovna tak to určitě ví i spousta dalších lidí a stejně si nějakého Rendlíka koupí.A koupí si i Dacii a všichni víme,jak na tom byla ještě nedávno.Lidi totiž hodně kupují očima,cena není přehnaná a pokud jde o obecnou kvalitu,tak při dnešních technologiích se rozdíly dost potírají.A Audi?Audi je spíš o projevu"mám na to".A i kdyby byla Audi 100 někde jako nová,tak bych si jí prostě nekoupil,ani kdyby stála 15 tisíc a ještě by k ní dávali tři sady gum.Raději si koupím Safrána,o kterým vím,že si s ním budu muset krapánek pohrát.To je totiž něco jiného...A 100 jsou okoukaný,Safrán však nikoliv.Znám jen pár lidí v okolí,kteří mi o něm vůbec něco dokáží říci a ještě míň lidí,kteří ví,že to existuje.Naše kuchařka má A 100,o tři roky ještě mladší a je to uvnitř malý skrblík s výbavou na ůrovni mojí R 18 Turbo z r.v.82,kterou jsem ještě před pár lety vlastnil.
V téhle skrumáži se pohybuješ a ne v nějakým statistickým kotlíku.Chceš poradit,pomoci sehnat za málo peněz nějaký díl,nasměrovat někam,kde Ti spolehlivě někdo helfne?K tomu sem Safromilci a Safromajitelé chdí....Když jsem spravoval motorek záklopky nasávání vzduchu do klimy,dostal jsem radu.Patlal jsem se s tím a i nervy mi chvilkama tekly.Nenapadlo mě ale vlézt sem na fórum a začít lamentovat nad Safránem.Pobouchat na čelo bych se musel,protože bych se pak musel ptát sám sebe,proč jsem ho vlastně kupoval.Stačilo by nějaký holátko,kde není co spravovat a když jo,tak je to na třech šroubech 13´.Dělat si šišku z oříšků 16´či 18´.Dávno už je mám od té doby,co jsem se zamiloval do svýho prvního Rendíka.A to nemluvím o různých hubcojcích,který jsem si musel prostě samovyrobit.Safrán je prostě vášeň a tam jsou občasný problémy nemilosrdně přehlíženy :wink:

_________________
Renault 18 Turbo(asi už určitě pohřbené)
Renault 25 V6 Turbo(toho je fakt škoda...)
Renault 5 1.1 Five(lítá jako blázen)
Renault Safrane 3.0 V6ie RT(právě jsem se zamiloval)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: safrane 2.5 rv.98
PříspěvekNapsal: úte pro 08, 2009 8:31 pm 
Offline
Sedí tu furt..

Registrován: sob lis 28, 2009 1:41 am
Příspěvky: 115
Model: phase II
Rok výroby: 1997
Motor: 121kW / 164PS 2,5 20v
Výbava: ...
Viktoska:

Jo, ja v celku s tim co pises nemam problem, jen obcas netravite, ze rikam o problemech, byt jak ted pises,tak o nich tez dobre vite. Protoze, kdyz jsem udelal vycet zavad, tak tu nekdo psal, ze pisu bludy, podobne to je s konstatovanim co jini pisi jinde na netu.

A ze to je auto vybavene, pekne, pohodlne to je tez muj duvod proc (pres znalost problemu) jsem sel do Safrana. Pritom kazdej prodejce nahr. dilu nechape, ze zrovna ja si koupil velkeho problema.

Z meho pohledu pujde z domu jedine, kdyz se rozsype motor a prevodovka, nebo se nestlaci spotreba pod 13l pri svizne jizde.

_________________
Safran 2.5 benzin, Phase II, rok 1997, najeto 196000km..


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: safrane 2.5 rv.98
PříspěvekNapsal: úte pro 08, 2009 8:47 pm 
Offline
Má to tu na svědomí
Uživatelský avatar

Registrován: pát zář 29, 2006 1:22 pm
Příspěvky: 3620
Bydliště: Kutná Hora
Model: phase I
Rok výroby: 1996
Motor: 197kW / 268 PS Biturbo
Výbava: Baccara
Úpravy: teprve proběhnou
Plány: kompletní GO + úpravy
Auto snů: C+CLK+SL Black Series
ne, my jen obcas netravime, kdyz prijde nekdo novy a zacne nas poucovat o vecech, co nekde nasel na netu, kdyz my vime, ze je to jinak. výčet závad ti snad nikdo nepopíral. chapej, vetsine lidem tady na foru je jedno, kde je v nejaky tabulce, protoze nechteji jezdit s audi 100 ktera je v tabulce výše. v tom aute se proste radi hrabou, radi si uzivaj jeho luxusu a jeho silnych stranek, kterych je nespocet. a hlavne, proste jim sedlo jako zadne jine. nic vic, nic min. jak se asi maji chovat takovi lide ke cloveku, ktery prijde a zacne na to auto nadavat a zacne je presvedcovat o blabolech, ktery si precetl nekde na netu. asi nedokazes pochopit, ze ty lidi, co to auto vlastnej a hrabou se v nem sami, o nem vedej asi 100x více, než p. Vaculík, který musel odpovědět na dotaz, co ty safráni... a asi si myslíš, že nedokážem říct, co je na tom autě špatně a jaké jsou časté závady nebo opotřebení. samozřejmě, že dokážem. co si teď v rychlosti vzpomenu, tak páčka světel, ventilátor topení, zadní uložení tlumičů, volnoběžný ventil, kolečko na vracení blinkrů, paměti sedačky u phase I, poloosy na 2.5 a asi automaty, i když u těch je to samozřejmě z větší části způsobeno chováním uživatele a údržbou. Pak ještě u každé třetí 2.5 svítí kontrolka vstřikovaní a trochu poruchová je elektrika sahar.

_________________
čobolo: safrane V612v man., safrane V624v man., safrane biturbo, espace V624v aut.
je: safrane biturbo x 3, espace 2,0 dci
a pak jeden golf s 3,0 čtyřválcem a jeden fiat s 4,2 osmiválcem (obojí transaxle)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: safrane 2.5 rv.98
PříspěvekNapsal: úte pro 08, 2009 9:05 pm 
Offline
Sedí tu furt..

Registrován: sob lis 28, 2009 1:41 am
Příspěvky: 115
Model: phase II
Rok výroby: 1997
Motor: 121kW / 164PS 2,5 20v
Výbava: ...
Kurna chlape... ctes,nebo se jen citis dotceny? Rikal jsem a opakovane, ze to vim i od servismana, ktery leta delal Renaulty a jak jsem uz i rikal (psal), tak on i videl a delal motory 2.5, Tys ho jen videl pod kapotou, tak uz nech toho, ze vsichni melou kraviny. Jasne mi rekl, "kup si Safrana 2.5 az bude mit najeto pres 200 000Km, tak si vzpomenes pokud budes mit smulu, ze to bude jeden z mnoha, kde zdvihatka jdou do cudu" a toto mam dopleno i popisy z netu.

Jinak chapu, ze kdyz se v Safranech hrabete, ze ledacos vite tim spis bych na podnet, ze Safran ma potize ocekaval, ze reknete "ano ma,ale... toto se resi takto, tamto zas jinak" a ne, ze jsem hned diky konstatovani faktu vlastne odpurce tohoto fora.

To mi pripadne jako kdyz chlap ma doma linou, blbou blondynu a kazdej mu bude rikat "proc sis ji vubec bral" a on misto, aby se zamyslel, tak kritiky bude nenavidet. Ale beru, ze chtel blond a ostatni veci prehlizi, nakonec jeho vec,ale ti co rikaj jaka je nejsou spatni, spis on, ze to nevidi, nebo, ze to proste neuzna a tecka.

A uz tohodle nechme...

_________________
Safran 2.5 benzin, Phase II, rok 1997, najeto 196000km..


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: safrane 2.5 rv.98
PříspěvekNapsal: úte pro 08, 2009 9:22 pm 
Offline
Má to tu na svědomí
Uživatelský avatar

Registrován: pát zář 29, 2006 1:22 pm
Příspěvky: 3620
Bydliště: Kutná Hora
Model: phase I
Rok výroby: 1996
Motor: 197kW / 268 PS Biturbo
Výbava: Baccara
Úpravy: teprve proběhnou
Plány: kompletní GO + úpravy
Auto snů: C+CLK+SL Black Series
to víš že jo, já viděl motor jen pod kapotou, zato tobě o něm mechanik řekl, že je na prd, viď? nebudu se už asi po désátý opakovat, to prostě nemá cenu, končím s odpověďmi, snažil jsem se dost. ty prostě nic vědět nechceš, budeš si pořád mlet svý. opravdu to nemá žádnou spojitost s tím, že jsi tu nový, nové členy a fandy tu obvykle radostně vítáme. nejenže neumíš používat fórum a je to OT na OT, takže možná proto se nedozvíš odpovědi na ty tvé technické dotazy, ale ještě tu budeš přesvědčovat x lidí o blábolech, co jsi si někde přečetl. nemyslím to špatně, ale na tohle já prostě nemám a nebaví mě někoho prosit, aby si nás laskavě vyslechl. přijde mi, že naše odpovědi ani nečteš. nehledě k tomu, že v tématu o novém webu ze sebe budeš dělat člověka, co rozumí programování a zpochybňuješ tam Matesovy znalosti, ale že bys napsal k tématu nebo se nabídl, že pomůžeš s novým webem, to ne. Ahoj, přeji úspěšné odstranění závad.

_________________
čobolo: safrane V612v man., safrane V624v man., safrane biturbo, espace V624v aut.
je: safrane biturbo x 3, espace 2,0 dci
a pak jeden golf s 3,0 čtyřválcem a jeden fiat s 4,2 osmiválcem (obojí transaxle)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: safrane 2.5 rv.98
PříspěvekNapsal: úte pro 08, 2009 10:04 pm 
Offline
Sedí tu furt..

Registrován: sob lis 28, 2009 1:41 am
Příspěvky: 115
Model: phase II
Rok výroby: 1997
Motor: 121kW / 164PS 2,5 20v
Výbava: ...
Hele, sam jsi rekl, zes ani hlavu z 2.5 nemel dole, pac to nebylo treba, takze nerikej ted opak.

ANOOO, servisman rekl, ze hlava Safrane je na posrani, kdyz je pomerne casta smula!!! Mam Ti pana co je uz v duchodu privest? Ale porad to je ze rikal nekdo jiny o potizich hlavy, az ja ji sundam, tak ver, ze ji radne projdu a to i tam, kde bys ji Ty spis nemohl videt / projit.
A ze TUV je pro Tebe tez zas blabol, je dalsi problem vnimani Tve reality.

Hmm, neumim pouzivat v chaosu forum to je fakt,ale umim cele takoveto forum naprogramovat, tak se chyt za nos, kde je asi problem, kdyz me peskujes za citace a ostatni, vcetne Tebe citacemi mrskate jen to hvizda. A nakonec, kde je videt, zes mrskal citacemi a pekne hluboko, tak zablokujes moznost dalsi reakce. A ze nemam cas vam pomoci je proste fakt a ver, ze mit cas, tak ani za pomoc nic chtit nebudu, byt jinak tyto veci stoji nemalo penez.

No a ze jste zacali vy utocit nejak nevnimas,ale ja to ustojim, a ze si tzv. znalec programovani MatesK plete a nezna spuvislosti v programech je holy fakt,ale kdyz na Tebe pusobi, ze tomu rozumi, tak zas jen a jen Tvuj problem. Byt chapu, ze tady v te "strelbe" porad jen reseni rozporu vas a me, se pak podstaty oboustrane tezko chapou. Tim nerikam, ze je MatesK total trotlik ohledne PC,ale k profi znalostem ma dost daleko, proste amater co se vrta v HTML a PHP, asi jako, kdyz amater si generalkuje prevodovku, budto a nebo... ...nebo nakonec bude radit,ale obcas hur, obcas hucet atd.

Jestli Tve "ahoj..." ma znamenat, ze mam vypadnout, tak OK!

_________________
Safran 2.5 benzin, Phase II, rok 1997, najeto 196000km..


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: safrane 2.5 rv.98
PříspěvekNapsal: úte pro 08, 2009 11:36 pm 
Offline
2. Site Admin
Uživatelský avatar

Registrován: stř lis 07, 2007 10:04 pm
Příspěvky: 1715
Bydliště: Praha
Model: phase I
Rok výroby: 1995
Motor: 193kW / 262PS Biturbo
Výbava: Baccara
Úpravy: pořád něco...
Plány: cca. 400HP bych rád.
Auto snů: Už ho řídim voe!
Nikdy jsem nepsal, že jsem programátor! Tudíž lžeš! Neříkal jsem, že se hrabu v PHP,HTML atd - jen sem se tim zabejval asi 3 roky, to je tak 5let zpatky. A mluvil jsem o strankach našich, které nepotřebují skoro žádné znalosti programování a ty ses bavil jak idiot o daleko větších užitích. Děláš ze mě vola jen tak a to já netoleruju. Už jsem tvoje chování pochopil, takže se mnou si naprosto skončil...

_________________
One Life Custom


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: safrane 2.5 rv.98
PříspěvekNapsal: úte pro 08, 2009 11:57 pm 
Offline
Sedí tu furt..

Registrován: sob lis 28, 2009 1:41 am
Příspěvky: 115
Model: phase II
Rok výroby: 1997
Motor: 121kW / 164PS 2,5 20v
Výbava: ...
Ja vim, na nic neni treba zadne znalosti... proto tu tak suverene placate, jak vse znate a ostatni jsou blbci, pritom on to je jen amaterismus. Coz sice chapu,ale pak nechtejte polemizovat s lidma co vedi minimalne z praxe jinych vozu,ale i o programovani o dost vic. Takze Bodo nesrovnavej letiteho programatora a systemaka IT s nekym, kdo si jen tri roky hral na programatora, ci na co...
Podobne nesrovnavejte vase minimalni zkusenosti se zkusenostma letitych servismanu.

Panove, rikejte si co chcete, delejte si to tu jak chcete,ale mate tu sice cca 180 clenu, ale jen par jedincu (cca 10 je aktivnejsich), asi tzv. tvrde jadro a to jste tu dva roky. Ja tu jsem asi 10 dnu a jsem v prvni osmice co do cetnosti komunikace. Takze moc zivo tu neni a timpadem se clovek ani moc nedozvi. Spis tu je jen osocovani a kdo nepeje "vasi pisen o skvelem Safranovi" tak je hned nezadouci.

Ja nepotrebuji vas a vy zas me, takze si zijte svuj divny zivot na tomto foru v uzkem tvrdem jadru a poucijte jen neznale,ale ty druhe radeji ne.
Takze, bud se nad tim vsim zamyslete, nebo si klidne v kruhu tvrdeho jadra rikejte, jakej to byl ale vul ten MilanCB.

I tak vam vsem preji co nejmene starosti se Safranem a co nejvice radosti z jizd. MilanCB

_________________
Safran 2.5 benzin, Phase II, rok 1997, najeto 196000km..


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: safrane 2.5 rv.98
PříspěvekNapsal: stř pro 09, 2009 6:11 am 
Offline
Expert
Uživatelský avatar

Registrován: sob kvě 26, 2007 6:05 pm
Příspěvky: 1154
Bydliště: Plzeň
Model: phase II
Rok výroby: 2000
Motor: 121kW / 164PS 2,5 20v
Výbava: Privileg
Auto snů: Renault Alpine A 110
Hele Milane,já ti to řeknu asi tak : Běž už do háje s těma polemika o spolehlivosti Safrane.Myslím,že už tu všechny s tím unavuješ :-?

_________________
Before:R4CV,R5´78TS,R5AlpineTurbo,R8,R16TL,TS,TX,R11TX,R20TS+TXautomatic,R21TS,R25TXphII,Safrane2.2.12V/LPG,Safrane2.5.20V-LPG
-----------------------------
Now: Vel Satis 2.0 Turbo
R. Dauphine


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: safrane 2.5 rv.98
PříspěvekNapsal: stř pro 09, 2009 11:06 am 
Offline
Sedí tu furt..

Registrován: sob lis 28, 2009 1:41 am
Příspěvky: 115
Model: phase II
Rok výroby: 1997
Motor: 121kW / 164PS 2,5 20v
Výbava: ...
Plzenak:

Neboj uz jsem "v haji"...

_________________
Safran 2.5 benzin, Phase II, rok 1997, najeto 196000km..


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: safrane 2.5 rv.98
PříspěvekNapsal: stř pro 09, 2009 1:45 pm 
Offline
Expert
Uživatelský avatar

Registrován: sob kvě 26, 2007 6:05 pm
Příspěvky: 1154
Bydliště: Plzeň
Model: phase II
Rok výroby: 2000
Motor: 121kW / 164PS 2,5 20v
Výbava: Privileg
Auto snů: Renault Alpine A 110
Nemusíš odcházet pryč,ale nerozpoutávej takové debaty.Většina lidí zde má safrana už nějakej pátek a své zkušnosti s ním má,takže nás nemusíš školit o jeho ctnostech a nectnostech - to je vše. Jinak věř tomu,že ti každý rád poradí ,nebo předá své zkušenosti ohledně jeho oprav či cokoli jinného.

_________________
Before:R4CV,R5´78TS,R5AlpineTurbo,R8,R16TL,TS,TX,R11TX,R20TS+TXautomatic,R21TS,R25TXphII,Safrane2.2.12V/LPG,Safrane2.5.20V-LPG
-----------------------------
Now: Vel Satis 2.0 Turbo
R. Dauphine


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: safrane 2.5 rv.98
PříspěvekNapsal: stř pro 09, 2009 1:47 pm 
Offline
2. Site Admin
Uživatelský avatar

Registrován: stř lis 07, 2007 10:04 pm
Příspěvky: 1715
Bydliště: Praha
Model: phase I
Rok výroby: 1995
Motor: 193kW / 262PS Biturbo
Výbava: Baccara
Úpravy: pořád něco...
Plány: cca. 400HP bych rád.
Auto snů: Už ho řídim voe!
Plzeňák píše:
věř tomu,že ti každý rád poradí

Já ne :evil:

_________________
One Life Custom


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 172 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 8, 9, 10, 11, 12  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Style based on FI Subsilver by phpBBservice.nl
Český překlad – phpBB.cz