Safrane Club

FÓRUM SAFRANE
 FAQ •  Hledat •  Registrovat •  Přihlásit se 
Právě je ned dub 28, 2024 10:36 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 19 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob říj 25, 2008 10:29 am 
Offline
Má to tu na svědomí
Uživatelský avatar

Registrován: pát zář 29, 2006 1:22 pm
Příspěvky: 3620
Bydliště: Kutná Hora
Model: phase I
Rok výroby: 1996
Motor: 197kW / 268 PS Biturbo
Výbava: Baccara
Úpravy: teprve proběhnou
Plány: kompletní GO + úpravy
Auto snů: C+CLK+SL Black Series
Henkel píše:
Takže o tom šroubu v diferáku je to normální šroub 12 je málo a 13 přeskakuje takže mi to nejde oddělat (není to zničené) klepl bych potom ale není tam místo na nic.No s těma ložiskama to může být no dík půjdu to skontrolovat .Hluk - je slyšet jako by nevím jak to popsat vítr rozháněl tu hnací tyč fakt nevím jak to popsat ale dík za tu snahu (jako by nebylo oleje v diferáku ,ale tam je nikde nic nekape) prostě jako by se tam dostával vzduch a ty slyšíš jak tam fouká jakoby když seš doma a venku fouká (hodně) a ty slyšíš takový tlumený zvuk větru.No skusím to sundat a uvidím díky zatím
tak to nevim, nemas nejaky "ojebany" klice? :D ale verim tomu, ze tam jsou schopny udelat klidne 12,5 :D

takze ten hluk je prostě hučení? jako hučení ložiska? to bude teda buď na některym kole nebo na uložení kardanu... pravděpodobně.. nezkoušel jsi třeba, jestli když projíždíš zatáčku, tak se to zmírní a když opačnou, tak zhorší? víš co, jestli to je na kole nebo ne. jako ta rozvodovka to klidně taky muze bejt, muze to bejt proste prakticky cokoli... nejdriv bych vyloucil jestli to jsou ty kola nebo ne. tohle je tezky, muze to bejt proste spoustu veci a nez na to prides co, tak toho pulku rozdelas a vymenis... taky takovy lozisko na kardanu tezko poznas jestli je v haji nebo ne, jenom hucenim, ktery se ti ale muze zdat ze je neco jinyho.. tohle je tezky poznat co by to mohlo bejt pres pocitac :D

_________________
čobolo: safrane V612v man., safrane V624v man., safrane biturbo, espace V624v aut.
je: safrane biturbo x 3, espace 2,0 dci
a pak jeden golf s 3,0 čtyřválcem a jeden fiat s 4,2 osmiválcem (obojí transaxle)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned lis 09, 2008 8:39 pm 
Offline
Začátečník

Registrován: čtv říj 16, 2008 9:48 pm
Příspěvky: 9
Bydliště: Horní lomná
Ahoj Bóďo promiň že jsem se neozval dřív, hodně práce.Potřeboval bych se zeptat jak ty tlačítka oddělat,protože mi to nejde vypadá to že je to tam nějak zalité (nevím čím) jinak ty sedadla to není až tak závažnej problém ale víš chtěl bych to mít všechno v cajku až přijedu na ten další sraz :-) :D jinak to hučení, dělá mi to pořád co jsem mohl a k čemu jsem měl přístup jsem zkontroloval, asi to zase nechám na servise :roll: jinakk jak to jde vůbec tobě???Co opravy nebo máš něco teď rozdělanýho????Zatím se měj


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned lis 09, 2008 8:49 pm 
Offline
Začátečník

Registrován: čtv říj 16, 2008 9:48 pm
Příspěvky: 9
Bydliště: Horní lomná
jo a byl jsem v servise kde se dost divili že to auto má filtr převodového oleje má ho mít že jo??? :shock:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned lis 23, 2008 7:27 pm 
Offline
Má to tu na svědomí
Uživatelský avatar

Registrován: pát zář 29, 2006 1:22 pm
Příspěvky: 3620
Bydliště: Kutná Hora
Model: phase I
Rok výroby: 1996
Motor: 197kW / 268 PS Biturbo
Výbava: Baccara
Úpravy: teprve proběhnou
Plány: kompletní GO + úpravy
Auto snů: C+CLK+SL Black Series
Henkel píše:
jo a byl jsem v servise kde se dost divili že to auto má filtr převodového oleje má ho mít že jo??? :shock:
ahoj, prosim, nevsiml jsem si, ze jsi psal... a jo, samozrejme to ma mit filtr prevodovyho oleje, na chladici oleje... v servise jsou pekny trubky

ty tlacitka oddelas podle toho kam se potrebujes dostat. jestli jenom pod tlacitka tak sundej ten ramecek (vycvakni) a potom vycvakej jednotlivy tlacitka. ten ramecek vlastne ani nemusis oddelavat

_________________
čobolo: safrane V612v man., safrane V624v man., safrane biturbo, espace V624v aut.
je: safrane biturbo x 3, espace 2,0 dci
a pak jeden golf s 3,0 čtyřválcem a jeden fiat s 4,2 osmiválcem (obojí transaxle)


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 19 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Style based on FI Subsilver by phpBBservice.nl
Český překlad – phpBB.cz