Safrane Club

FÓRUM SAFRANE
 FAQ •  Hledat •  Registrovat •  Přihlásit se 
Právě je čtv bře 28, 2024 5:51 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 52 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Český manuál na Safrane
PříspěvekNapsal: pon říj 13, 2008 2:44 pm 
Offline
Pokročilý

Registrován: pon říj 13, 2008 12:06 pm
Příspěvky: 47
Bydliště: Praha 10
Model: phase II
Rok výroby: 1997
Motor: 123kW / 167PS 3,0 12v
Výbava: Initiale
Vzhledem k tomu že jsem v clubu nový člen, tak doufám že se hned na začátek nedopustím drobného faux pas. Všiml jsem si při brouzdání stránkami, že někteří členové shánějí české vydání manuálu k vozu safrane. Náhodou mám dva. Jeden ve francouzském(phase I) a druhý v českém jazyce(phase II). Do víkendu je budu mít oba naskenované a pokud tedy bude mít někdo zájem, zašlu mu je e-mailem. Možná by se to dalo po dohodě s adminem umístit i do sekce download. Ale to záleží čistě na jeho uvážení. Doufám že moje nabídka nikoho neurazila. Kontakty mám (doufám správně) umístěné v profilu. Fotografie mého safránka a detaily budou až po víkendu. Nemám holt volného času nazbyt! Na závěr bych rád pozdravil všechny příznivce tohoto ojedinělého vozu!!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Český manuál na Safrane
PříspěvekNapsal: pon říj 13, 2008 3:02 pm 
Offline
Expert
Uživatelský avatar

Registrován: pon kvě 12, 2008 1:01 pm
Příspěvky: 605
Bydliště: Brno
Model: phase I
Rok výroby: 1995
Motor: 65kW / 88PS 2,1 dT
Výbava: Alizé +
Auto snů: Biturbo, Clio V6
Tygr píše:
Vzhledem k tomu že jsem v clubu nový člen, tak doufám že se hned na začátek nedopustím drobného faux pas. Všiml jsem si při brouzdání stránkami, že někteří členové shánějí české vydání manuálu k vozu safrane. Náhodou mám dva. Jeden ve francouzském(phase I) a druhý v českém jazyce(phase II). Do víkendu je budu mít oba naskenované a pokud tedy bude mít někdo zájem, zašlu mu je e-mailem. Možná by se to dalo po dohodě s adminem umístit i do sekce download. Ale to záleží čistě na jeho uvážení. Doufám že moje nabídka nikoho neurazila. Kontakty mám (doufám správně) umístěné v profilu. Fotografie mého safránka a detaily budou až po víkendu. Nemám holt volného času nazbyt! Na závěr bych rád pozdravil všechny příznivce tohoto ojedinělého vozu!!
Tak to je paráda, hned bych si nechal ten manuál v češtině poslat (i když mám phase1)... Díky!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: re- Hejlák
PříspěvekNapsal: pon říj 13, 2008 3:09 pm 
Offline
Pokročilý

Registrován: pon říj 13, 2008 12:06 pm
Příspěvky: 47
Bydliště: Praha 10
Model: phase II
Rok výroby: 1997
Motor: 123kW / 167PS 3,0 12v
Výbava: Initiale
Máš ho mít. Nejpozději v pátek ti to pošlu na e-mail. Ohledně těch verzí to nebude tak zlé. Rozdíl zas tak velký není. Jestli bude příští týden čas, nebo o víkendu tak se vrhnu na překlad té Phase I.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon říj 13, 2008 3:52 pm 
Offline
Má to tu na svědomí
Uživatelský avatar

Registrován: pát zář 29, 2006 1:22 pm
Příspěvky: 3620
Bydliště: Kutná Hora
Model: phase I
Rok výroby: 1996
Motor: 197kW / 268 PS Biturbo
Výbava: Baccara
Úpravy: teprve proběhnou
Plány: kompletní GO + úpravy
Auto snů: C+CLK+SL Black Series
ahoj, vítám tě tu :wink: :good:
pošli mi to prosimtě na email boda2@seznam.cz a já to umístim někam na stránky. já mám jak český tak francouzský manuál na phase 1 a nějaký jsem už prodal protože jsem je měl navíc. kdybych měl scanner, tak to klidne oskenuju, ale nemam... leda že bych to nafotil foťákem, ale to fakt asi nebude nic moc :D na překlad toho francouzskýho se vyprdni... to já bych zase docela rád viděl ten na phase 2, ještě jsem ho neviděl...

_________________
čobolo: safrane V612v man., safrane V624v man., safrane biturbo, espace V624v aut.
je: safrane biturbo x 3, espace 2,0 dci
a pak jeden golf s 3,0 čtyřválcem a jeden fiat s 4,2 osmiválcem (obojí transaxle)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: to Bóďa
PříspěvekNapsal: pon říj 13, 2008 5:48 pm 
Offline
Pokročilý

Registrován: pon říj 13, 2008 12:06 pm
Příspěvky: 47
Bydliště: Praha 10
Model: phase II
Rok výroby: 1997
Motor: 123kW / 167PS 3,0 12v
Výbava: Initiale
Díky, za uvítání. Zítra na tom začnu makat a tak v pátek to předpokládám pošlu. I kdybych měl ten scan. zavařit!!! Doufám že to někomu pomůže! Příští týden jdu k žabožroutům "žebrat" o nějaké další materiály, tak pokud to vyjde tak to sem hodím taky.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon říj 13, 2008 11:16 pm 
Offline
Pisálek..

Registrován: ned říj 28, 2007 1:55 pm
Příspěvky: 90
Bydliště: Praha
Ahoj, koukám, že jsi z Prahy 10. Odkud přesně? Täky jsem z Prahy 10 :D


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte říj 14, 2008 7:22 am 
Offline
2. Site Admin
Uživatelský avatar

Registrován: stř lis 07, 2007 10:04 pm
Příspěvky: 1715
Bydliště: Praha
Model: phase I
Rok výroby: 1995
Motor: 193kW / 262PS Biturbo
Výbava: Baccara
Úpravy: pořád něco...
Plány: cca. 400HP bych rád.
Auto snů: Už ho řídim voe!
Zdar člene :) ....prosim te jestli te muzu poprosit zkus to naskenovat v nejakym rozumnym rozliseni protoze manualy co se mi dostaly do ruky tak byli v takovym rozliseni ze se ani skoro nedaly precist pismena.....jinak ja sem praha 9 střížkov(alias prosek)....hodne zdaru se skenovanim :wink:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: To Amstafek (a ostatní)
PříspěvekNapsal: stř říj 15, 2008 3:41 am 
Offline
Pokročilý

Registrován: pon říj 13, 2008 12:06 pm
Příspěvky: 47
Bydliště: Praha 10
Model: phase II
Rok výroby: 1997
Motor: 123kW / 167PS 3,0 12v
Výbava: Initiale
Jsem z Prahy 10 - Petrovic. Můj safík je tmavě modrej Initiale. Na 10 vídám jedinýho safíka, je taky tmavě modrej a jeto PH.1, ale nevím jestli je klubovej nebo ne. No ono je to vlastně jedno, stejně je nás tak málo....:-( !! Ty manuály samozřejmě udělám v co nejvyšší kvalitě, max. rozlišení aby se to dalo přečíst na montíku i vytištěné! Mám special scanner na archiválie, tak by to mělo bejt jako živý!!:-) Sixtinská kaple bude vedle toho vypadat jak posprejovanej vagon metra!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: To Tygr
PříspěvekNapsal: stř říj 15, 2008 10:13 am 
Offline
Pisálek..

Registrován: ned říj 28, 2007 1:55 pm
Příspěvky: 90
Bydliště: Praha
Tak to jseš kousek odemne. Jsem ze Strašnic. Kousek odemne vídávám safrane ph 2 modrozelenýho, tak jsem myslel jestli to nejseš Ty :) . Ale koukám, že ne....


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: To Amstafek
PříspěvekNapsal: stř říj 15, 2008 3:28 pm 
Offline
Pokročilý

Registrován: pon říj 13, 2008 12:06 pm
Příspěvky: 47
Bydliště: Praha 10
Model: phase II
Rok výroby: 1997
Motor: 123kW / 167PS 3,0 12v
Výbava: Initiale
Zdarec, opravdu to nejsem já (tím líp - další safík :lol: ). Můj je čistě modrý! Po víkendu sem dám fotky!!! Tak budete moct dát návrhy co vylepšit 8)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát říj 17, 2008 8:21 am 
Offline
Expert
Uživatelský avatar

Registrován: sob kvě 26, 2007 6:05 pm
Příspěvky: 1154
Bydliště: Plzeň
Model: phase II
Rok výroby: 2000
Motor: 121kW / 164PS 2,5 20v
Výbava: Privileg
Auto snů: Renault Alpine A 110
Čauky,taky bych měl zájem o český manual na phaseII.Prosím o zaslání.Dík! :shock:

_________________
Before:R4CV,R5´78TS,R5AlpineTurbo,R8,R16TL,TS,TX,R11TX,R20TS+TXautomatic,R21TS,R25TXphII,Safrane2.2.12V/LPG,Safrane2.5.20V-LPG
-----------------------------
Now: Vel Satis 2.0 Turbo
R. Dauphine


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Všem
PříspěvekNapsal: pát říj 17, 2008 8:35 pm 
Offline
Pokročilý

Registrován: pon říj 13, 2008 12:06 pm
Příspěvky: 47
Bydliště: Praha 10
Model: phase II
Rok výroby: 1997
Motor: 123kW / 167PS 3,0 12v
Výbava: Initiale
Tak jsem konečně naskenoval ty manuály. Akurát mi přijde divná ta velikost. Je to ve formátu TIFF (skoro jak tyfová maruška) a dohromady to má skoro 40GB :shock: Je to možné? Nezbláznil se mi komp? Každý obrázek má rozměr 9924x7092! Půjde to sem vůbec umístit na web? Když Vám to každému pošlu na e-mail, tak to asi moc nepůjde že? Předpokládám že kapacita každého emailu je omezena na několik GB??? :oops:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Všem
PříspěvekNapsal: pát říj 17, 2008 9:34 pm 
Offline
Má to tu na svědomí
Uživatelský avatar

Registrován: pát zář 29, 2006 1:22 pm
Příspěvky: 3620
Bydliště: Kutná Hora
Model: phase I
Rok výroby: 1996
Motor: 197kW / 268 PS Biturbo
Výbava: Baccara
Úpravy: teprve proběhnou
Plány: kompletní GO + úpravy
Auto snů: C+CLK+SL Black Series
Tygr píše:
Tak jsem konečně naskenoval ty manuály. Akurát mi přijde divná ta velikost. Je to ve formátu TIFF (skoro jak tyfová maruška) a dohromady to má skoro 40GB :shock: Je to možné? Nezbláznil se mi komp? Každý obrázek má rozměr 9924x7092! Půjde to sem vůbec umístit na web? Když Vám to každému pošlu na e-mail, tak to asi moc nepůjde že? Předpokládám že kapacita každého emailu je omezena na několik GB??? :oops:
:smichypozemi: kámo, tak tomu řikam kurva kvalita :lol2:
na web to umístit opravdu nepujde, mame prostor asi 6 GB nebo kolik... a mailem to taky nepošleš, tam to neni omezeny na několik GB ale spis na několik MB. me by se to na notasu ani neveslo na disk :lol2: . kdyz jsou ty obrazky takhle velky, tak se nediv... :). zkus to zmensit na maximalne tak 250 MB....

_________________
čobolo: safrane V612v man., safrane V624v man., safrane biturbo, espace V624v aut.
je: safrane biturbo x 3, espace 2,0 dci
a pak jeden golf s 3,0 čtyřválcem a jeden fiat s 4,2 osmiválcem (obojí transaxle)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: To Bóďa
PříspěvekNapsal: pát říj 17, 2008 9:42 pm 
Offline
Pokročilý

Registrován: pon říj 13, 2008 12:06 pm
Příspěvky: 47
Bydliště: Praha 10
Model: phase II
Rok výroby: 1997
Motor: 123kW / 167PS 3,0 12v
Výbava: Initiale
No , chtěl jsem aby to bylo kvalitní a dobře čitelné. Navíc když si to potom někdo vytiskne tak to nebude vypadat jak kdyby v tiskárně řádil šílenej myšohryz. Jak to mám zmenšit na xMB když to přepočítává do těch bodů? Není nějaká jiná možnost jak to pro přenos zmenšit a poté obnovit do původní velikosti a rozlišení? Díky za radu!!! :lol:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: To Bóďa
PříspěvekNapsal: pát říj 17, 2008 9:50 pm 
Offline
Má to tu na svědomí
Uživatelský avatar

Registrován: pát zář 29, 2006 1:22 pm
Příspěvky: 3620
Bydliště: Kutná Hora
Model: phase I
Rok výroby: 1996
Motor: 197kW / 268 PS Biturbo
Výbava: Baccara
Úpravy: teprve proběhnou
Plány: kompletní GO + úpravy
Auto snů: C+CLK+SL Black Series
Tygr píše:
No , chtěl jsem aby to bylo kvalitní a dobře čitelné. Navíc když si to potom někdo vytiskne tak to nebude vypadat jak kdyby v tiskárně řádil šílenej myšohryz. Jak to mám zmenšit na xMB když to přepočítává do těch bodů? Není nějaká jiná možnost jak to pro přenos zmenšit a poté obnovit do původní velikosti a rozlišení? Díky za radu!!! :lol:
tyjo to asi fakt ne, leda proste ty obrazky zmensit, takhle to je fakt hodne moc... to abys to posilal na harddisku postou...

_________________
čobolo: safrane V612v man., safrane V624v man., safrane biturbo, espace V624v aut.
je: safrane biturbo x 3, espace 2,0 dci
a pak jeden golf s 3,0 čtyřválcem a jeden fiat s 4,2 osmiválcem (obojí transaxle)


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 52 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Style based on FI Subsilver by phpBBservice.nl
Český překlad – phpBB.cz