Safrane Club

FÓRUM SAFRANE
 FAQ •  Hledat •  Registrovat •  Přihlásit se 
Právě je čtv bře 28, 2024 7:55 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 29 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Safrankovi prihody
PříspěvekNapsal: pon čer 06, 2011 9:02 am 
Offline
Pisálek..

Registrován: stř dub 06, 2011 6:33 pm
Příspěvky: 64
Model: phase I
Rok výroby: 1996
Motor: 79kW / 107PS 2,2 i
Výbava: rx
Ty jo Martas tak to bylo UFO taky je obcas potkavam a vidim :smichypozemi:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Safrankovi prihody
PříspěvekNapsal: pon čer 06, 2011 11:20 am 
Offline
Expert
Uživatelský avatar

Registrován: ned čer 13, 2010 5:05 pm
Příspěvky: 248
Bydliště: Praha5 Stodulky
Model: phase I
Rok výroby: 1992
Motor: 123kW / 167PS 3,0 12v
Výbava: RT
Úpravy: 17" kola, sport packet křídlo, místo výfuku roura, šedý světelný panel.
Plány: ještě se uvidí, je plno nápadů...
Auto snů: http://www.youtube.com/watch?v=lB2qsj4Tzm0
:smichypozemi: dobre priste zkusim mit pripraveny fotak abych to UFO stihl vyfotit :lol_

_________________
VW Golf MK3 1.6CL RIP http://www.youtube.com/watch?v=VDIjL6V8ejA
Peugeot 106 1.1XR Prodáno http://www.youtube.com/watch?v=xSSVcv5_kig
Renault Safrane 3.0 V6 RT Prodáno http://www.youtube.com/watch?v=PNvgBEshAkQ[/color]
BMW 320i e36 coupe Prodáno http://www.youtube.com/watch?v=GmV1bWrp ... NQZwEHHJhw
Peugeot 205 1.8D(GTI look) V provozu
Nissan 300ZX 3.0V6 Twin-Turbo V provozu


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Safrankovi prihody
PříspěvekNapsal: pon čer 06, 2011 12:51 pm 
Offline
Expert
Uživatelský avatar

Registrován: úte dub 28, 2009 1:43 pm
Příspěvky: 536
Bydliště: Olomouc
Model: phase II
Rok výroby: 1997
Motor: 121kW / 164PS 2,5 20v
Výbava: 2.5 Automat RXE
Úpravy: Interier Baccara krom sedaček
Plány: PROCESTOVAT S NÍM CELOU EVROPU
Auto snů: AUDI A8 W12 LONG VW PHAETON W12 JAGUAR XF V8
Marťas píše:
:smichypozemi: prassat to snad nebyl, to bych se stydel teda :oops: podle me nejaky porshe nebo neco podobnyho... bylo to fakt rychly


Hele to byl určitě Leoš Mareš ve svém červeném Ferrari. Pospíchal do rádia na noční show Evropa2 :smichypozemi:
A dokonce byl nametenej :smichypozemi:
http://www.super.cz/2135-policie-delala ... ledky.html

_________________

Laguna 1.8 RT (1995) Hnědá - Prodáno :-(
Safrane 2.0 RT Stříbrná (1996) - V Provozu (motor J7R 732) Přestavěno na RXE
Safrane 2.5 RXE Zlatá (1997) - V Provozu, interier Baccara
Safrane 3.0 RT Fialová (1994) - Prodáno

Laguna 1.8 16v Privilege Stříbrná (2003) - Pohodka do města
Audi A8 4.2MPI (2005) Noční Modrá - V Provozu
Safrane 2.5 Initiale Modrá (1998) - V Provozu, komplet zrenovováno
Citroën C5 2.0HDi Exclusive Modrá (2010) - V Provozu


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Safrankovi prihody
PříspěvekNapsal: pon čer 06, 2011 1:15 pm 
Offline
2. Site Admin
Uživatelský avatar

Registrován: stř lis 07, 2007 10:04 pm
Příspěvky: 1715
Bydliště: Praha
Model: phase I
Rok výroby: 1995
Motor: 193kW / 262PS Biturbo
Výbava: Baccara
Úpravy: pořád něco...
Plány: cca. 400HP bych rád.
Auto snů: Už ho řídim voe!
Ja jsem se tam teda dočetl, že naopak nebyl.

_________________
One Life Custom


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Safrankovi prihody
PříspěvekNapsal: pon čer 06, 2011 1:54 pm 
Offline
Expert
Uživatelský avatar

Registrován: úte dub 28, 2009 1:43 pm
Příspěvky: 536
Bydliště: Olomouc
Model: phase II
Rok výroby: 1997
Motor: 121kW / 164PS 2,5 20v
Výbava: 2.5 Automat RXE
Úpravy: Interier Baccara krom sedaček
Plány: PROCESTOVAT S NÍM CELOU EVROPU
Auto snů: AUDI A8 W12 LONG VW PHAETON W12 JAGUAR XF V8
MatesK píše:
Ja jsem se tam teda dočetl, že naopak nebyl.


V Blesku bylo že ho viděli před jízdou vycházet z baru, kde udajně oslavoval s finalisty Superstar. Já bych tomu i věřil že napitý určitě byl tak jako tenkrát.

Píše se:
Podle něj mu ale moč byla odebrána až v téměř v děvět hodin ráno. "Zrovna se střídala služba, takže jsem musel počkat," dodal Mareš.
V9 hodin ráno už alkohol většinou vyprchá, a je divné že mu test neudělali hned, zajímalo by mně kolik jim dal tentokrát. Nedávno jsem o něm četl jak mu sebrali řidičák na jeden rok, tak pak zaplatil 40tis a dostal ho už po půl roce :D
No prostě s peněženkou plných prachů se dnes dají přestupky obcházet
Mimochodem jen za moderování Serie Superstár měl inkasovat 5 milionu korun. A nyní se chystá si koupit Lamborghini Aventador kde základní verze stojí něco přes 7 milionu korun (Podle mně si koupí tu lepší verzi s výkonem o 40 koní vyšší)
http://www.super.cz/2105-leos-mares-se- ... korun.html

_________________

Laguna 1.8 RT (1995) Hnědá - Prodáno :-(
Safrane 2.0 RT Stříbrná (1996) - V Provozu (motor J7R 732) Přestavěno na RXE
Safrane 2.5 RXE Zlatá (1997) - V Provozu, interier Baccara
Safrane 3.0 RT Fialová (1994) - Prodáno

Laguna 1.8 16v Privilege Stříbrná (2003) - Pohodka do města
Audi A8 4.2MPI (2005) Noční Modrá - V Provozu
Safrane 2.5 Initiale Modrá (1998) - V Provozu, komplet zrenovováno
Citroën C5 2.0HDi Exclusive Modrá (2010) - V Provozu


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Safrankovi prihody
PříspěvekNapsal: pon čer 06, 2011 3:21 pm 
Offline
2. Site Admin
Uživatelský avatar

Registrován: stř lis 07, 2007 10:04 pm
Příspěvky: 1715
Bydliště: Praha
Model: phase I
Rok výroby: 1995
Motor: 193kW / 262PS Biturbo
Výbava: Baccara
Úpravy: pořád něco...
Plány: cca. 400HP bych rád.
Auto snů: Už ho řídim voe!
Tak já bych se neodvážil, takle člověka odsoudit, jen proto, že je to Leoš Mareš...nebo je jinej důvod? Myslim, že i on chápe, že ze všeho se vykoupit nedá.

V 9 hodin ráno...hmmm ale nepíšou tam, kdy ho chytli...

Díky bohu, že se dají přestupky obcházet, jinak bych já neřídil, protože sem měl nalepenou SPZ z folie, i přesto, že to byla přesná kopie. Přijde někomu normální vymáhání takovéhoto práva? Bejt nasranej, že Leoš Degeš si to umí zařídit, neni moc dobrý řešení.

Nikdy mě neohrozil žádný "pirát" silnic(což je prakticky každý, kdo jede víc jak 50kmh :lol_ ), naopak to byli vždy starší řidiči a striktní dodržovatelé pravidel, který se nakonec sami do pravidel zamotaj.

Nechápu, co je zajmavýho na tom, že vydělá 5 milionu korun? 5 milionu korun za několik měsíců vydělá úspěšný střední podnikatel, což je i Mareš. Zajímal ses někdy o to, kolik vydělávají politici a EXpolitici? Běžněo nulu a až tři nuly víc. O tom to přesně je, všude v novinách rozpatlávaj takovýhle exotíky a ty hlavní průsery je každýmu fuk. Třeba takovej ministr Řebíček zarobil pro svou firmu asi 150miliard, to mi přijde jako zajmavý :D

Bulvár lže denodenně...jenže u nás jsou směšný pokuty, takže se jim to vyplatí :blíč:

_________________
One Life Custom


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Safrankovi prihody
PříspěvekNapsal: pon čer 06, 2011 6:21 pm 
Offline
Expert
Uživatelský avatar

Registrován: úte dub 28, 2009 1:43 pm
Příspěvky: 536
Bydliště: Olomouc
Model: phase II
Rok výroby: 1997
Motor: 121kW / 164PS 2,5 20v
Výbava: 2.5 Automat RXE
Úpravy: Interier Baccara krom sedaček
Plány: PROCESTOVAT S NÍM CELOU EVROPU
Auto snů: AUDI A8 W12 LONG VW PHAETON W12 JAGUAR XF V8
Já však na něj nasranej vůbec nejsem :lol:
Rychlost za piráty ani tak nepovažuji, ovšem s drogama a atlkoholem si myslím že už je to hazard i kdyby jel třeba jen tou 50tkou.
Jen mně mrzí že tady policejní systém vůbec nefunguje a korupce začíná ovládat stát.
Ber to třaba tak. Ty že sis udělal přesnou kopii SPZ, pokud by ten policista byl spravedlivej tak by ti ještě řekl že jsi dobrej a měl by ti poděkovat že jsi ztracenou značku nahradil svojí a navíc by ti ani nemuseli dávat jinou když ta kopie byla zdařilá, jenže pravděpodobně policisté jsou zvyklí na uplatky tak třeba čekal že mu dáš 20 tis do kapsy a pustí tě dál.... Bohatý člověk by si vlastní SPZ vůbec nedělal, a ani by ji neuměl vyrobit. Z toho plyne že pokuta za takovou věc je nesmyslná, ale za drogy a alkohol bych rovnou zabavoval auta.
Já třeba beru jako spravedlivý systém co mají ve Švýcarsku, prostě platit pokuty podle příjmů. No a samozdřejmě rozumný policisty kteří nebudou buzerovat za přestupek který nemůže nikoho ohrozit ani omezit.
Ty jako řidič z Prahy to znáš z nás nejlépe že policisté v Praze kteří ani z Prahy nepocházej neví jak to v praze chodí :good:
Ale je prvda že kdyby se člověk měl řídit uplně každou značkou tak by bylo nehod ještě víc než když je porušují.
No Bulvár je svinstvo, to je jen o tom aby se dobře prodávaly noviny.
Napiš ještě nějaké tvé konflikty s policií a jaké nesmyslné pokuty si v praze už dostal?

_________________

Laguna 1.8 RT (1995) Hnědá - Prodáno :-(
Safrane 2.0 RT Stříbrná (1996) - V Provozu (motor J7R 732) Přestavěno na RXE
Safrane 2.5 RXE Zlatá (1997) - V Provozu, interier Baccara
Safrane 3.0 RT Fialová (1994) - Prodáno

Laguna 1.8 16v Privilege Stříbrná (2003) - Pohodka do města
Audi A8 4.2MPI (2005) Noční Modrá - V Provozu
Safrane 2.5 Initiale Modrá (1998) - V Provozu, komplet zrenovováno
Citroën C5 2.0HDi Exclusive Modrá (2010) - V Provozu


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Safrankovi prihody
PříspěvekNapsal: pon čer 06, 2011 10:56 pm 
Offline
Pisálek..

Registrován: stř dub 06, 2011 6:33 pm
Příspěvky: 64
Model: phase I
Rok výroby: 1996
Motor: 79kW / 107PS 2,2 i
Výbava: rx
Tak kdyz uz se tu rozebira korupce,drogy a alkohol tak vam povim jednu prihodu co se mi stala a jsou chvile kdy ji mam porad pred ocima.A taky je to duvod proc nic takoveho nemam rad a svym zpusobem peoti tomu bojuju.
jednou vecer jsem jel na kole o tehdy pritelkyne kdyz najednou ze zatacky v protismeru vyletelo auto skoda 100 a skoro me srazilo.Jen jsem se podival kam jelo a premyslel jsem jestli pojedu za nim ale rozmyslel jsem si to.Neujel jsem daleko kdyz to auto jelo zpatky a v esicku co se nestalo vrazil do sloupu verejneho osvetleni a zacalo horet!!Podotykam pro presnost ze to jedine stesti bylo ze to bylo kousek od pohotovosti a nemocnice tady v Breclavi.Rozbehl jsem se k tomu autu kdyz jsem videl jak z druhe strany k nemu miri sanytak a rika mi at tam nechodim ze to muze bouchnout ze uz volaly hasice.Ja mu jen rekl ze ten clovek je porad v aute a sel dal ho vytahnout a pomoct mu.Ten clovek byl na mol tahlo to z neho a v kline navic drzel prazdny kanystr od benzinu a dvere byly po narazu zkrizene.Podarilo se mi je vsi silou otevrit podival se na nej kanystr zahodil zeptel se ho jestli ma neco skriple nebo se muze hybat a zacal ho tahat ven.Byl v soku a ten sanitak se na me jen dival a kricel at jdu pryc.Podarilo se mi ho dostat z auta ven a sotva jsem ho dostal ven a odnesl ho cca tri ctyri metry to auto opravdu vybucho presneji nadrz a zacala horet i ta lampa.Pak teprve se sanitak rozhoupal a pomohl mi ho dovezt na tu pohotovost a zaroven prijely hasici i policajti.Kdyz uz ho mel v peci doktor a ja vysel ven tak to prislo na me kdyz jsem to vydel a prehralo se mi co se vlastne stalo.Vazne to nikomu nepreju takovy pocit.Cely jsem se klepal a nemohl udelat krok.Policajti se me pak ptali co se stalo sepsaly vypoved a ja ani nevim jak dojel domu.Mamka kdyz me uvidela tak se cela zhrozila co se mi stalo ze jsem tak spinavy a veci ,ruky od krve.Tak jsem ji to povykladal.A jak to dopadlo?Ten dotycny byl syn nekoho kdo mel zname tak se to uhralo na nevolnost.A myslite ze mel aspon tu slusnost dojit a rict dekuju?A treba mi aspon vyprat ty znicene hadry?Ano spravne vic jsem ho nevidel.Jeste jsem se od svych znamych v nemocnici dovedel ze mel v sobe opravdu dost alkoholu.Od te doby jsem na alkohol a podobne veci za volantem vysazeny protoze ten kdo to dela neohrozuje jen sebe ale hlavne ostatni a nejen ridice.
Staci to tak?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Safrankovi prihody
PříspěvekNapsal: úte čer 07, 2011 9:16 am 
Offline
Expert
Uživatelský avatar

Registrován: úte dub 28, 2009 1:43 pm
Příspěvky: 536
Bydliště: Olomouc
Model: phase II
Rok výroby: 1997
Motor: 121kW / 164PS 2,5 20v
Výbava: 2.5 Automat RXE
Úpravy: Interier Baccara krom sedaček
Plány: PROCESTOVAT S NÍM CELOU EVROPU
Auto snů: AUDI A8 W12 LONG VW PHAETON W12 JAGUAR XF V8
Z toho plyne že saniták by ho tam nechal uhořet jak by to bouchlo, takže si mu zachránil pravděpodobně život.
Já opravdu nechci být zlej, a vím že neposkytnutí první pomoci je trestné, nikdy nemůže člověk vědět kdo v tom autě sedí a jaký ten člověk je, ale já kdybych z něj cítil alkohol tak bych ho tam nechal a poslechl sanitáka. Jenže take to muže byt člověk pod vlivem pervitinu a jiných omamných látek a to bych necítil nic, tak bych se jej take pokusil vytáhnout než to bouchne. Takové situace jsou strašně rychlé a člověk ani neví co dělá a jak se to rychle seběhne. Ale můj názor je takový že opilci si prostě zaslouží tvrdé tresty, v posledním případě i tu smrt pokud je to jejich vlastní chybou. A znovu říkám že to nikomu nepřeju ani nechci byt zlej.....
To že ti nepoděkoval ještě není tak nejhorší, ale představ si kdyby ted jel ten stejný člověk opilý znovu a tentokrát by někoho třeba srazil s těžkými následky nebo i zabil, kdyby to byl cizí člověk tak bys toho litoval, ale kdyby třeba srazil někoho koho znáš nebo z rodiny už by sis vyčítal proč si jej tenkrát zachranoval. A bohužel nejhorší na tom je to že takové scénaře se dějí často, a ještě horší je že většinou ožralý viník nehody přežije bez zlomenin a umírají ti neviní :( :( :(

_________________

Laguna 1.8 RT (1995) Hnědá - Prodáno :-(
Safrane 2.0 RT Stříbrná (1996) - V Provozu (motor J7R 732) Přestavěno na RXE
Safrane 2.5 RXE Zlatá (1997) - V Provozu, interier Baccara
Safrane 3.0 RT Fialová (1994) - Prodáno

Laguna 1.8 16v Privilege Stříbrná (2003) - Pohodka do města
Audi A8 4.2MPI (2005) Noční Modrá - V Provozu
Safrane 2.5 Initiale Modrá (1998) - V Provozu, komplet zrenovováno
Citroën C5 2.0HDi Exclusive Modrá (2010) - V Provozu


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Safrankovi prihody
PříspěvekNapsal: úte čer 07, 2011 11:35 am 
Offline
Pisálek..

Registrován: stř dub 06, 2011 6:33 pm
Příspěvky: 64
Model: phase I
Rok výroby: 1996
Motor: 79kW / 107PS 2,2 i
Výbava: rx
Pravdu dis,amen.
Bylo to strasne rychle a v takovy okamzik snad ani nepremyslis.Horsi je to pak az je povsem.Ale taky si muzes rict ze mu to dalo zavyucenou a treba taky on nekdy nekomu zachrani zivot nebo mu pomuze a pak si muzes rict ze to melo cenu.Kazda mince ma dve strany a ani jedna neni jen bila nebo cerna :wink:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Safrankovi prihody
PříspěvekNapsal: stř črc 20, 2011 6:34 am 
Offline
Expert
Uživatelský avatar

Registrován: stř říj 20, 2010 4:15 pm
Příspěvky: 413
Bydliště: Lovosice
Model: phase II
Rok výroby: 1998
Motor: 140kW / 190PS 3,0 24v
Výbava: asi RXE
Úpravy: Upgrade topení (topí i z přední loketky dozadu)
Kaminkhoum
Samopřepínání světel podle světla venku
Auto snů: Už jsem měl :(
Já teda zatim žádnou zajímavou příhodu nemám, kromě toho že předjíždim 1.9 TDI, ale spíš jsem se chtěl zeptat - zkoušel někdo hledat něco jako "smrt v safrane" apod.? Já jo a nic jsem nenašel. Zabil se v tom autě někdo, nebo je fakt tak bezpečný? Nemáte někdo nějaký info? :-)

_________________
Minulost: Škoda 125 L (1989), Škoda 105 GLS (1974), Škoda 100 LS (1976), Safrane 2.5 20V (2000), Safrane 2.5 20V Initiale (1998), Renault R25 V6 (1989), Range Rover 4.6 V8 HSE (2001), VW Golf IV 1.9 TDI power! (2003), Karosa C734.1346 (1994)
Přítomnost: Renault Safrane 2.9 V6 24V (2000), Renault Megane 1.5 dCi (2013)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Safrankovi prihody
PříspěvekNapsal: čtv črc 21, 2011 11:04 pm 
Offline
2. Site Admin
Uživatelský avatar

Registrován: stř lis 07, 2007 10:04 pm
Příspěvky: 1715
Bydliště: Praha
Model: phase I
Rok výroby: 1995
Motor: 193kW / 262PS Biturbo
Výbava: Baccara
Úpravy: pořád něco...
Plány: cca. 400HP bych rád.
Auto snů: Už ho řídim voe!
hele je par kreštestů a pár bouraček, ale nic moc...kazdopadne se koukej na vsechny auta jak maj napriklad nosníky(specialne sem koukal treba na BMW5 a to jsou takovy tyčky), safrane je pomerne předimenzovanej a taky dost podstatny je ze je uvnitr hodne mista, takze pri kreši se tam nerozmlatis, taky sem nevidel u zadnyho rozmlacenyho nějak zvohybanou palubku, v kabině to bylo vždycky OK :good: Jeden nejmenovanej majitel Safrana ho poslal čelně do stromu, tak že se zlomilo víko ventilů a nepřipoutanej měl akorát nějak pohmožděnej kotník, jak zajel pod pedaly :!: ale auto uplne na hadry :!:

_________________
One Life Custom


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Safrankovi prihody
PříspěvekNapsal: stř lis 06, 2013 4:41 pm 
Offline
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Registrován: pát kvě 25, 2007 10:17 am
Příspěvky: 15
Model: phase II
Rok výroby: 2000
Motor: 100kW / 136 PS 2,0 i
Výbava: volant ;)
Jó jó, semafory bejvaj zábavný... 8) ...sice nemám žádný žihadlo, ale i tak se mi pořád stává, že když v mym B54 zařadim 1ku při oranžový a začnu se rozjíždět, za půlkou křižovatky se mrknu do zpětnýho a za mnou nikdo, jen se teprve začínaj rozjíždět ty nahňácandy, co stály za mnou :mrgreen:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Safrankovi prihody
PříspěvekNapsal: čtv pro 26, 2013 1:19 pm 
Offline
Začátečník

Registrován: úte pro 24, 2013 12:08 am
Příspěvky: 10
Bydliště: Pardubice
Model: phase II
Rok výroby: 1998
Motor: 121kW / 164PS 2,5 20v
Výbava: RXT
Plány: Zachovat v originálním stavu, možná jen předělat interiér do kůže.
Auto snů: Safrane 3.0 V6 Baccara Quadra Biturbo :-)
Mám trochu depku... Včera jsem se byl projet, přede mnou na I/37 auto, říkám, pojedu si na pohodu, budu šetřit. Za chvíli se za nás přihnal novej Superb, dlouho se za náma držel, ale pak zapnul levej blinkr a šel před nás. Tak jsem si "cvaknul" sport a za ním. Jelo mu to líp :( Sice mi neujel, ale zrychlení měl o něco lepší... Na druhou stranu, těch patnáct let asi musí bejt někde znát.
Taky jsem včera na I/38 potkal modrou PhII, nebyl jste se někdo taky projet? (někde okolo Čáslavi nabo G. Jeníkova?)


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 29 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Style based on FI Subsilver by phpBBservice.nl
Český překlad – phpBB.cz