Safrane Club

FÓRUM SAFRANE
 FAQ •  Hledat •  Registrovat •  Přihlásit se 
Právě je sob dub 27, 2024 9:46 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 9 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Pro zasmání/nasrání
PříspěvekNapsal: čtv zář 16, 2010 10:17 am 
Offline
2. Site Admin
Uživatelský avatar

Registrován: stř lis 07, 2007 10:04 pm
Příspěvky: 1715
Bydliště: Praha
Model: phase I
Rok výroby: 1995
Motor: 193kW / 262PS Biturbo
Výbava: Baccara
Úpravy: pořád něco...
Plány: cca. 400HP bych rád.
Auto snů: Už ho řídim voe!
Milí Safránistííí, jestli si pamatujete, jak jsem jezdil bez SPZ, tak teď přišla odměna...
Odebrání Řidičského oprávnění na 6 měsíců a 10 000,- pokuta
Přesto že jsem měl na autě udělánu náhradní SPZ (abych tedy usnadnil identifikaci vozidla pro PČR), tak mi bylo řečeno, že jsem udělal ještě hůř. Přesto že v mém rejstříku dopravních přestupků mám za celou dobu, co řídím pouze tři přestupky rychlosti do 20kmh, tak mi stějně nebylo prominuto nic. Takže když ožralej sednu do auta, tak z hlediska postihů je to to samé jako jet bez SPZ.
Tímto se absolutně vzdávám v rámci systému o to být hodný občan a odteď budu využívat všech děr právního systému ku svému prospěchu - samozřejmě bez omezování ostatních lidí.

To jsem se ani nepochlubil, že mi strážník Městské policie tomfou rozbil zadní světlo a udělal díru do blatníku. Upozorňuju, že jsem ho nenapadl ani slovně ani fyzicky! A závěr z vyšetřovnání PČR je, že se tam poblíž zrovna pohyboval další bývalí strážník v civilu a vypověděl, že jsem odjížděl z místa, tak že strážník stratil rovnováhu a OMYLEM MI ROZBIL výše zmiňované části vozidla.

Krásnej to svět la la láááá.......

_________________
One Life Custom


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Pro zasmání/nasrání
PříspěvekNapsal: čtv zář 16, 2010 11:03 am 
Offline
Expert
Uživatelský avatar

Registrován: stř kvě 23, 2007 6:29 am
Příspěvky: 1459
Bydliště: Kozlov [JI]
Model: phase I
Rok výroby: 1994
Motor: 193kW / 262PS Biturbo
Výbava: Baccara
Úpravy: Fólie, postranní lišty phII.
Plány: Denní svícení.
Auto snů: Shelby Cobra 427, Safrane Biturbo.
Tyy jo. Tak to je dobrý maras! Teď jsou asi na SPZky hákliví ;-) Akorát mi hlava nebere tu logiku. Ještě bych pochopil tu pokutu, i když je to nehoráznost za takovou blbost. Ale za co odebrání řidičáku? To mi hlava nebere.

_________________
Ford Granada 2.8 GL MK2/1 '81 čeká na renovaci
R Safrane 2.2 Si RT '95 - prodáno a zbouráno
R Safrane 3.0 RXE '94 - prodáno a zpět v garáži
R Safrane 3.0 Baccara Biturbo quadra '94 - v provozu
R 19 cabrio '96 - v provozu
--------------------------------------------------------
Kawasaki GPz 900 R '84 - v provozu


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Pro zasmání/nasrání
PříspěvekNapsal: čtv zář 16, 2010 6:57 pm 
Offline
Expert
Uživatelský avatar

Registrován: úte dub 28, 2009 1:43 pm
Příspěvky: 536
Bydliště: Olomouc
Model: phase II
Rok výroby: 1997
Motor: 121kW / 164PS 2,5 20v
Výbava: 2.5 Automat RXE
Úpravy: Interier Baccara krom sedaček
Plány: PROCESTOVAT S NÍM CELOU EVROPU
Auto snů: AUDI A8 W12 LONG VW PHAETON W12 JAGUAR XF V8
Jednoduše prostě naše Česká Republika. A to si policisté a úředníci jen stěžují na platy :kladivo:
Nejlépe se mají třeba ve Švýcarsku, ale už to dlouho trvat nebude co tady ta zadlužená Republika zkrachuje :neutral:
Je mi tě opravdu líto, hlavně když pomyslím jak po praze jezdíš bez řidičáku v MHD...........

_________________

Laguna 1.8 RT (1995) Hnědá - Prodáno :-(
Safrane 2.0 RT Stříbrná (1996) - V Provozu (motor J7R 732) Přestavěno na RXE
Safrane 2.5 RXE Zlatá (1997) - V Provozu, interier Baccara
Safrane 3.0 RT Fialová (1994) - Prodáno

Laguna 1.8 16v Privilege Stříbrná (2003) - Pohodka do města
Audi A8 4.2MPI (2005) Noční Modrá - V Provozu
Safrane 2.5 Initiale Modrá (1998) - V Provozu, komplet zrenovováno
Citroën C5 2.0HDi Exclusive Modrá (2010) - V Provozu


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Pro zasmání/nasrání
PříspěvekNapsal: čtv zář 16, 2010 10:09 pm 
Offline
2. Site Admin
Uživatelský avatar

Registrován: stř lis 07, 2007 10:04 pm
Příspěvky: 1715
Bydliště: Praha
Model: phase I
Rok výroby: 1995
Motor: 193kW / 262PS Biturbo
Výbava: Baccara
Úpravy: pořád něco...
Plány: cca. 400HP bych rád.
Auto snů: Už ho řídim voe!
Po Praze? .... teď dělám na stavbách domků cca 50 km od prahy a dojizdim tam 2krát týdně......

_________________
One Life Custom


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Pro zasmání/nasrání
PříspěvekNapsal: pát zář 17, 2010 6:10 pm 
Offline
Expert
Uživatelský avatar

Registrován: pát kvě 09, 2008 6:10 pm
Příspěvky: 193
Bydliště: BOŽI DAR
Model: phase I
Rok výroby: 1996
Motor: 197kW / 268 PS Biturbo
Výbava: Baccara
Úpravy: zmena sani
Plány: oprava celeho laku, nebo folie
Auto snů: už mam
myslim že ten chlapec by toho pozdeji litoval...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Pro zasmání/nasrání
PříspěvekNapsal: pát lis 26, 2010 9:35 am 
Offline
Pisálek..
Uživatelský avatar

Registrován: pon lis 22, 2010 10:25 pm
Příspěvky: 51
Bydliště: Olomouc
Model: phase II
Rok výroby: 1999
Motor: 121kW / 164PS 2,5 20v
Výbava: Skoro full
Úpravy: LPG Magic,17 alu silverstone, komplet plasty v barvě
Plány: Udělat z něj mazla,začíná se dařit
Auto snů: mám
Max900R píše:
Tyy jo. Tak to je dobrý maras! Teď jsou asi na SPZky hákliví ;-) Akorát mi hlava nebere tu logiku. Ještě bych pochopil tu pokutu, i když je to nehoráznost za takovou blbost. Ale za co odebrání řidičáku? To mi hlava nebere.

Mě hlava nebere víc věcí. Bodovej systém je kvůli řidičům,kteří jsou nebezpeční pro provoz (Tak nějak ho hájili) Když nemám pás (ač nevím jakým způsobem jsem nebezpečnej pro provoz) za to chtějí body zvednout, když nesvítím ( to je v klidu ,když jede 150 aut se světlama a mezi nima jeden blb s vyplejma) zrušit. Pokud tu je někdo kdo je schopen mi to vysvětlit,budu jen rád. Jinak mě kdyby tohle udělal policajt,vím přesně jak bych reagoval. Dokopal bych ho jak koně. Na všechno ostatní bych nereagoval a až by mi nasadili klepeta,tak bych se jako probral a hrál bych to na nepříčetnost.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Pro zasmání/nasrání
PříspěvekNapsal: pát lis 26, 2010 11:40 am 
Offline
Expert
Uživatelský avatar

Registrován: úte dub 28, 2009 1:43 pm
Příspěvky: 536
Bydliště: Olomouc
Model: phase II
Rok výroby: 1997
Motor: 121kW / 164PS 2,5 20v
Výbava: 2.5 Automat RXE
Úpravy: Interier Baccara krom sedaček
Plány: PROCESTOVAT S NÍM CELOU EVROPU
Auto snů: AUDI A8 W12 LONG VW PHAETON W12 JAGUAR XF V8
Myslím že všem rozumným lidem hlava nebere co ti poslanci dělají, jenom samotným senátorům a poslancům to hlava bere!!!
Já už jsem na to přišel! Je to snaha státu dostat z lidí co nejvíce peněz. Tak například častá měna lékarniček a jejich obsahu. Za poslední 4 roky se měnily 3x a to ještě davají pokuty za prošlou zaruční dobu. Už ted tuším že přístí rok bude ve zprávách že resuscitační maska už být nemusí ale že musí být třeba lopata s hnojem!
Vše naschvál aby lidi jen platili.

Zpočítejme si to v ČR je přihlášeno 6milionů vozidel lékarnička stojí průměrně 200Kč
to je celkem 1,2 miliardy korun. a Pokud je 20% DPH tak jenom na DPH stát UKRADE 240 milionů!!!!!!!!!!!!! HNUS!!!!!!

A stejné je to z povinnou zimní výbavou. Vyhodí miliadru za značky povinné zimní výbavy a přístí rok je stejně zruší a řeknou že mají být zimní gumy celou zimu pořád a všude.
Ted schálně jen chytají lidi co mají letní gumy aby mohli brát pokuty, a tam kde je to v zimě opravdu nebezpečné tak tam značku nedají a tam kde je rovina značky naládují jednu za druhou a čekají a vybírají.
Pokud to chtejí udělat bezpečně má to platit všude a nebo nikde!

O Mítném ani raději nebudu mluvit protože každý občan na daních zaplatil 2300Kč jen kvůli mítným bránám. Přitom to slo satelitama levněji a jednodušeji..........

Závěrem - jsem naštvaný na tento systém a ne celou tuhle vládu. ZLODĚJI!!!

_________________

Laguna 1.8 RT (1995) Hnědá - Prodáno :-(
Safrane 2.0 RT Stříbrná (1996) - V Provozu (motor J7R 732) Přestavěno na RXE
Safrane 2.5 RXE Zlatá (1997) - V Provozu, interier Baccara
Safrane 3.0 RT Fialová (1994) - Prodáno

Laguna 1.8 16v Privilege Stříbrná (2003) - Pohodka do města
Audi A8 4.2MPI (2005) Noční Modrá - V Provozu
Safrane 2.5 Initiale Modrá (1998) - V Provozu, komplet zrenovováno
Citroën C5 2.0HDi Exclusive Modrá (2010) - V Provozu


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Pro zasmání/nasrání
PříspěvekNapsal: pát lis 26, 2010 12:22 pm 
Offline
2. Site Admin
Uživatelský avatar

Registrován: stř lis 07, 2007 10:04 pm
Příspěvky: 1715
Bydliště: Praha
Model: phase I
Rok výroby: 1995
Motor: 193kW / 262PS Biturbo
Výbava: Baccara
Úpravy: pořád něco...
Plány: cca. 400HP bych rád.
Auto snů: Už ho řídim voe!
jakby jste si s nima poradily - kluci nejste z Prahy...strategie statu je nabírat lidi jinde než budou sloužit...takže já se tady musim bavit s moravákama o tom, jak to chodí v Praze...a to je v prdeli...ty lidi to tu neznaj, ale jsou nejchytrější - prostě policie...Posily přijedou asi tak za chvíli, když maj služebny co kilometr...

Pro stat jste jen platci DPH nic vic nic min....proste stat se musi postarat o stádo - i když je spousta lidí s vlastní hlavou, zatím se to daří státním zřízením po celém světě ignorovat...ale abych nebyl nespravedlivej, tak například na New Zeland je prý velice zajmavé místo co se lidí týče - neznamej člověk vám pujčí auto do druhého dne(samozřejmě má ještě jedno), protože vaše zustalo stát u silnice - to bych chtěl vidět, že se stane v čechách :lol_ ...za poslednich dvacet let se zmenilo akorat to, ze lidi zleniveli, protoze uz tu nevidi "strašáka" komunismus...bohužel nepřítel je pořád stejnej - politici...ty budou vzdycky stejny...moc korumpuje...

věděli jste například, že v každé mítné bráně je i radar a kamera? jenom je zatím "nezapojili"... :lol_

před nedávnou dobou mě kamarád upozornil, že pokud auto není dohlášené, tak vám za to taky vezmou řidičák :-?

kdyby lidi víc poslouchali Klause o čem mluví, tak pojem jako nový světový řád, elity v pozadí apod. jim nebudou cizí a začnou chápat, že svět se za posledních 50 let v podstatě nezměnil, jenom je "hezčí", ale války se vedou pořád a vést budou, o ropu, o území, o moc....a kdo válčí? jedině politici - nikdo jinej kromě inverstorů(ty co poskytnou finance na zbraně atd), firem co zbraně vyrábí, válku nechce! ... Víte například jakou roli hráli chemické/farmaceutické firmy jako BASF apod. v druhé světové válce? pomoci vyvolat válku a pak dodávat léčiva - jak geniální, asi jako ptačí, prasečí apod. chřipky - o tom se taky moc nemluví, kolik státy daly za vakcíny a pak se přišlo na to, že žádná pandemie nehrozí. Světe div se, před vyhlášením WHO(world health organization) radikálně změnily směrnice pro vyhlášení tohoto stupně nebezpečí....
Ale takle by mohl člověk mluvit do nekonečna...je to pořád to samé...dodnes...CO OČI NEVIDÍ, TO SRDCE NEBOLÍ!

Proč třeba člověk neslyší v televizi slovo lobbing? proč se nemluví o propojení politiky a bussinesu? V každé výpravě našeho státníka do zahraničí ho doprovází skupina podnikatelů! Tohle přesně je důvod idiotskejch lekárniček a všech podobnejch nápadů. Jenom to stačí neřešit v televizi a hlavních mediích a lidi ve svojí pohodlnosti to neví a vlastně jsou rádi, žít v pocitu, že věci fungují....

_________________
One Life Custom


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Pro zasmání/nasrání
PříspěvekNapsal: pát lis 26, 2010 12:27 pm 
Offline
Expert
Uživatelský avatar

Registrován: stř kvě 23, 2007 6:29 am
Příspěvky: 1459
Bydliště: Kozlov [JI]
Model: phase I
Rok výroby: 1994
Motor: 193kW / 262PS Biturbo
Výbava: Baccara
Úpravy: Fólie, postranní lišty phII.
Plány: Denní svícení.
Auto snů: Shelby Cobra 427, Safrane Biturbo.
Je fakt, že když se tak nad tím zamýšlím, tak v době, kdy jsem dělal autoškolu, tak mi přišlo, že všechno v předpisech má svou (a dobrou) logiku a nejsou tam zbytečnosti a nesmysly. Jediný přežitek co byl bylo dávání přednosti zprava na kruháku,což brzy zrušili. Pak zrušili blikání při vjezdu na kruháč, což byl taky dobrý tah. A pak, z ničeho nic začali dělat v předpisech jednu kravinu za druhou. Začlo to tím kontroverzním postupným řidičákem na motorky, který je tak jak je naprosto k h**nu, protože to svádí k obcházení zákona a vytahuje peníze mladým klukům z kapsy, které by mohli investovat například do kvalitnějšího oblečení a nebo kurzu bezpečné jízdy. Navíc tihle kluci jsou ve finále mnohem větší nadšenci a mají větší respekt a zodpovědnost, než nějaký namachrovaný 21 letý frajírek, který si rovnou koupí 200 koňovou střelu a naprosto legálně.... Pokud si někdo papíry na velkou mašinu musí "zasloužit" mělo by to platit pro všechny stejně bez rozdílu věku.
Pak přišli s denním svícením, bodovým systémem, zvýšením pokut, mýtem a dalšími předpisy, které jsou založené pouze na represivní bázi bez logické návaznosti a zpětné vazby. Přitom to, jak lidi jezdí není tím, jaké jsou předpisy, ale tím, co mají v hlavě. Kdyby v předpisech uzdu povolili (například zrušili omezení rychlosti mimo obec) a zapracovali na všeobecné osvětě, jak to dělá třeba hnutí Nemyslíš-zaplatíš, tak by se určitě vůbec nic nezměnilo k horšímu a věřím, že spíš naopak. Tím, že lidi jsou tlačení čím dál víc ke zdi jak v životě, tak na silnici, chovají se čím dál víc agresivněji, stejně jako ohrožené zvířata. Represe za této situace má přesně opačný výsledný účinek než by měla. Jediný stát, kde to od začátku pochopili, je Německo. Tam prostě nechali spoustu věcí na uvážení řidiče a ve finále to způsobilo jediné: větší ohleduplnost a plynulost provozu a troufám si říct i méně nehod, i když to nemám ověřené.

_________________
Ford Granada 2.8 GL MK2/1 '81 čeká na renovaci
R Safrane 2.2 Si RT '95 - prodáno a zbouráno
R Safrane 3.0 RXE '94 - prodáno a zpět v garáži
R Safrane 3.0 Baccara Biturbo quadra '94 - v provozu
R 19 cabrio '96 - v provozu
--------------------------------------------------------
Kawasaki GPz 900 R '84 - v provozu


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 9 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 36 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Style based on FI Subsilver by phpBBservice.nl
Český překlad – phpBB.cz