Safrane Club

FÓRUM SAFRANE
 FAQ •  Hledat •  Registrovat •  Přihlásit se 
Právě je čtv bře 28, 2024 10:49 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 39 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: šrotaček
PříspěvekNapsal: stř čer 08, 2011 3:34 pm 
Offline
Expert

Registrován: ned říj 24, 2010 11:32 pm
Příspěvky: 198
Bydliště: Olomouc
Model: phase I
Rok výroby: 1993
Motor: 123kW / 167PS 3,0 12v
Výbava: 4x4
Úpravy: Odlechčeni vozu o par 10kg rzi,
Plány: Jezdit ;)
Auto snů: Renault 5gt Turbo
par fotek z projiždky pri kontrole motoru http://turistaxx.rajce.idnes.cz/Safrane ... G_0434.jpg po oprave najeto uz 1000km
Jinak pri posledni jizde jsem pochopil tohle auto nejde ani o vykon ani o rychlost ale o ten luxus a pohodli co ten vůz dava jinak můj soused po svezeni autom se chce už od te doby vozit v zadu 8)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: šrotaček
PříspěvekNapsal: stř čer 08, 2011 10:26 pm 
Offline
2. Site Admin
Uživatelský avatar

Registrován: stř lis 07, 2007 10:04 pm
Příspěvky: 1715
Bydliště: Praha
Model: phase I
Rok výroby: 1995
Motor: 193kW / 262PS Biturbo
Výbava: Baccara
Úpravy: pořád něco...
Plány: cca. 400HP bych rád.
Auto snů: Už ho řídim voe!
no tyvole :D hezky prorezlý...

to si pochopil spravne :D ale s tim pneupodvozkem a nizkoprofilovejma pneu se s tim da jet hodne rychle :)

_________________
One Life Custom


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: šrotaček
PříspěvekNapsal: čtv čer 09, 2011 12:12 am 
Offline
Má to tu na svědomí
Uživatelský avatar

Registrován: pát zář 29, 2006 1:22 pm
Příspěvky: 3620
Bydliště: Kutná Hora
Model: phase I
Rok výroby: 1996
Motor: 197kW / 268 PS Biturbo
Výbava: Baccara
Úpravy: teprve proběhnou
Plány: kompletní GO + úpravy
Auto snů: C+CLK+SL Black Series
hodně pekný, už to celkem začíná vypadat jako auto co? ale abych pravdu řekl, jsem rád, že jsem do něj nakonec nešel, ale když jsem sháněl něco pěknýho a objevila se tahle quadra tak mi pár nocí nedala spát (sny o stavbě biturba a tak :)

_________________
čobolo: safrane V612v man., safrane V624v man., safrane biturbo, espace V624v aut.
je: safrane biturbo x 3, espace 2,0 dci
a pak jeden golf s 3,0 čtyřválcem a jeden fiat s 4,2 osmiválcem (obojí transaxle)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: šrotaček
PříspěvekNapsal: pát čer 10, 2011 2:30 pm 
Offline
Expert

Registrován: ned říj 24, 2010 11:32 pm
Příspěvky: 198
Bydliště: Olomouc
Model: phase I
Rok výroby: 1993
Motor: 123kW / 167PS 3,0 12v
Výbava: 4x4
Úpravy: Odlechčeni vozu o par 10kg rzi,
Plány: Jezdit ;)
Auto snů: Renault 5gt Turbo
no stavbu bitturba neee ale uvedeni do origo stavu by se mi libilo vice ale zatim je tam vice prace ikdyž podvozek je vybrousen očišten a na střikan ale jak se da řict jeste jsou chyby na laku ty se snad brzo doladej :) nejsem lakyrnik sem tam neco prelakovat rozleštit nebo se naseru a nalakuji cele auto ted jen ta zbesila eletrika co mě trošku sere sice funguje 80 procent auta ale ukazatel spotreby,sem tam mi blikne abs, radio hraje dobre ale na cd mi hraje jen pulka auta nevim proč proste musim hleda hledat zkoušet a zkoušet a uvidime :D


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: šrotaček
PříspěvekNapsal: čtv srp 18, 2011 11:29 am 
Offline
Expert

Registrován: ned říj 24, 2010 11:32 pm
Příspěvky: 198
Bydliště: Olomouc
Model: phase I
Rok výroby: 1993
Motor: 123kW / 167PS 3,0 12v
Výbava: 4x4
Úpravy: Odlechčeni vozu o par 10kg rzi,
Plány: Jezdit ;)
Auto snů: Renault 5gt Turbo
tak už i přední kotouče znova vyměneny dostal jsem od Dany jedny tak ty se ukazaly že nehažou tak se motovaly a už se mi nekouří z brzd jinak problemek s klimou taky vyřešen po vyměně chladiče jsem zjistil že taky uchazí ze ma asi dirky nekde ve spodu tak tedy nezbylo nic jineho než pořidit uplně novy no cena 3600 jsem přežil :) a klima se rozjela naštesti kopressor se rozjel ale po par minutach udelalo neco bleeee hups nojo ukazalo se že relatka taky uvnitř koroduji občas tak se vyměnily a klima už jedeeeeeee :good: ted jen svetla ve předu furt sviti do země :( kotrola eletriky jestli jde do motorku jde ale furt to svití do země takže asi kaput motorky nejaky zarezle zatvrdle nevim ale nehybou se pod proudem ani dolu ani nahoru :kladivo: už aby to skončilo a auto jezdilo se všim jak maaa


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: šrotaček
PříspěvekNapsal: čtv srp 18, 2011 1:57 pm 
Offline
Expert

Registrován: ned led 30, 2011 8:00 pm
Příspěvky: 268
Bydliště: Považská Bystrica
Model: phase I
Rok výroby: 1996
Motor: 101kW / 137PS 2,2 Si
Výbava: prerábka na Baccaru
Plány: dokončiť novolak
Auto snů: už ho mám
Ak by ste chcel svetlá máme :D aj to ťažné tu na Vás čaká :wink: , reproduktory tu taktiež máme :lol:






Turista píše:
tak už i přední kotouče znova vyměneny dostal jsem od Dany jedny tak ty se ukazaly že nehažou tak se motovaly a už se mi nekouří z brzd jinak problemek s klimou taky vyřešen po vyměně chladiče jsem zjistil že taky uchazí ze ma asi dirky nekde ve spodu tak tedy nezbylo nic jineho než pořidit uplně novy no cena 3600 jsem přežil :) a klima se rozjela naštesti kopressor se rozjel ale po par minutach udelalo neco bleeee hups nojo ukazalo se že relatka taky uvnitř koroduji občas tak se vyměnily a klima už jedeeeeeee :good: ted jen svetla ve předu furt sviti do země :( kotrola eletriky jestli jde do motorku jde ale furt to svití do země takže asi kaput motorky nejaky zarezle zatvrdle nevim ale nehybou se pod proudem ani dolu ani nahoru :kladivo: už aby to skončilo a auto jezdilo se všim jak maaa


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: šrotaček
PříspěvekNapsal: čtv srp 18, 2011 2:46 pm 
Offline
Expert

Registrován: ned říj 24, 2010 11:32 pm
Příspěvky: 198
Bydliště: Olomouc
Model: phase I
Rok výroby: 1993
Motor: 123kW / 167PS 3,0 12v
Výbava: 4x4
Úpravy: Odlechčeni vozu o par 10kg rzi,
Plány: Jezdit ;)
Auto snů: Renault 5gt Turbo
tažne jakse vratim z dovolenesi pro nej pak zajedu ale svtla jsou oka ale asi motorky na nastaveni jsou kaput
8)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: šrotaček
PříspěvekNapsal: čtv srp 18, 2011 5:04 pm 
Offline
Expert

Registrován: ned led 30, 2011 8:00 pm
Příspěvky: 268
Bydliště: Považská Bystrica
Model: phase I
Rok výroby: 1996
Motor: 101kW / 137PS 2,2 Si
Výbava: prerábka na Baccaru
Plány: dokončiť novolak
Auto snů: už ho mám
jasné , ste u nás vítaný :D to už by sme sa určite dohodli keď prídete ,máme tu toho vela takže si môžete povyberať čo budete chcieť :good: stále tu máme aj ten motor ak by ste chcel :P




Turista píše:
tažne jakse vratim z dovolenesi pro nej pak zajedu ale svtla jsou oka ale asi motorky na nastaveni jsou kaput
8)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: šrotaček
PříspěvekNapsal: úte pro 20, 2011 10:59 pm 
Offline
Expert

Registrován: ned říj 24, 2010 11:32 pm
Příspěvky: 198
Bydliště: Olomouc
Model: phase I
Rok výroby: 1993
Motor: 123kW / 167PS 3,0 12v
Výbava: 4x4
Úpravy: Odlechčeni vozu o par 10kg rzi,
Plány: Jezdit ;)
Auto snů: Renault 5gt Turbo
Tak koupene nove svetla i smerovky od valea :) tak doufam ze to bude svítit jak ma :) jinak prevodovka jak moje stara tak od blondaku je kaput :( jeste ktemu jsem musel koupit nove manzety na poloosy kdo to vymyslel ze olej protika tema manžetama zabít toho človeka nove manžety na řizeni nove tyče a kulaky a konečne namontovana pačka na svetla takze mi svití přední mlhovky zitra nahodim ty nove svetla už se tešim :jop: plus zapojeni zesilovače a dani subwofru : :kladivo: tome bude bolet potom hlava :D


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 39 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Style based on FI Subsilver by phpBBservice.nl
Český překlad – phpBB.cz