Safrane Club

FÓRUM SAFRANE
 FAQ •  Hledat •  Registrovat •  Přihlásit se 
Právě je sob dub 27, 2024 1:54 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 166 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 12  Další

Kdy chcete sraz?
8. - 10.6.2012 15%  15%  [ 2 ]
15. -17.6.2012 8%  8%  [ 1 ]
22. - 24.6.2012 77%  77%  [ 10 ]
Celkem hlasů : 13
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: VI. Sraz Safrane Clubu (22. - 24.6.2012)
PříspěvekNapsal: čtv čer 07, 2012 9:38 pm 
Offline
Má to tu na svědomí
Uživatelský avatar

Registrován: pát zář 29, 2006 1:22 pm
Příspěvky: 3620
Bydliště: Kutná Hora
Model: phase I
Rok výroby: 1996
Motor: 197kW / 268 PS Biturbo
Výbava: Baccara
Úpravy: teprve proběhnou
Plány: kompletní GO + úpravy
Auto snů: C+CLK+SL Black Series
Tak sice taky nechápu, že na srazu aut si lidi nechtěj zajezdit, vyřádit se a zkusit svoje auta, ale radši chtěj kouknout na památky, ale jestli mám jet jen já a mates, tak to si tam můžem asi zajet jindy. Ta vzdálenost není zas tak hrozná, berte to tak, že jindy jsme zase jezdili spanilku po nejrůznějších silničkách a pokud si pamatuji, tak ta spanilka měla mnohdy třeba 50 km. Takhle holt nepojedeme hezkou krajinou, ale pojedeme po dálnici o pár km dál, ale zato tam budeme hned. Další věc, 100,-/hod za letiště je sice celkem dost, ale kolik tam těch hodin tak budem? Myslím si, že tři hodiny budou stačit, protože to letiště je fakt dost velký na to, aby si tam blblo klidně i několik lidí najednou. Navic, kdo řekl, že na tom letišti musej bejt celou dobu všechny auta? :jop: Chápu, že třeba jenom to letiště je záležitost za několik set, ale kdybych chtěl šetřit, tak si nekoupím 3,0 safrána. Prostě je to můj koníček a cpu do toho prachy a myslím si, že zrovna zkoušení si v bezpečí co to auto dokáže, kde jsou jeho a moje hranice za těch pár korun stojí a třeba se to vyplatí potom někde v provozu :wink:

Na sraz se těším ze dvou důvodů. Jeden je, že pokecám s lidma, který mám rád, ale dlouho jsem je neviděl (a na to bude času dost) a druhej důvod je, že s těma lidma pojedu společně zablbnout na letiště s našima autama, který nás přece spojily a spojují :wink:.

_________________
čobolo: safrane V612v man., safrane V624v man., safrane biturbo, espace V624v aut.
je: safrane biturbo x 3, espace 2,0 dci
a pak jeden golf s 3,0 čtyřválcem a jeden fiat s 4,2 osmiválcem (obojí transaxle)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: VI. Sraz Safrane Clubu (22. - 24.6.2012)
PříspěvekNapsal: pát čer 08, 2012 7:16 am 
Offline
Expert
Uživatelský avatar

Registrován: úte dub 28, 2009 1:43 pm
Příspěvky: 536
Bydliště: Olomouc
Model: phase II
Rok výroby: 1997
Motor: 121kW / 164PS 2,5 20v
Výbava: 2.5 Automat RXE
Úpravy: Interier Baccara krom sedaček
Plány: PROCESTOVAT S NÍM CELOU EVROPU
Auto snů: AUDI A8 W12 LONG VW PHAETON W12 JAGUAR XF V8
No já bych se také bál si půjčit něčí auto a řádit s ním, přecejenom co není moje s tím neřádím. Nikdy nikdo neví co se může pokazit. Na letišti mi je spíš vždy těch aut líto jak spojka a brzdy dostávají zabrat, snad každý už zná meze Safrana a zná jak se auto chová. No a Safran je přeci limuzína pro luxusní jízdu, jet blbnout na letiště bych jel třeba s cliem sport nebo s jiným malým sport vozem. Vím že každý chce zjistit jak mu to jede a trošku se vyblbnout jednou za rok, ale myslím že výsledky budou pořád stejné jako na předchozích srazech. Jinak 70 km po dálnici není až tak strašné, ale né všichni mají dálniční známku, třeba ani Já ji nemám. Nejdůležitější je aby vyšlo počasí to neovlivní nikdo z nás...

_________________

Laguna 1.8 RT (1995) Hnědá - Prodáno :-(
Safrane 2.0 RT Stříbrná (1996) - V Provozu (motor J7R 732) Přestavěno na RXE
Safrane 2.5 RXE Zlatá (1997) - V Provozu, interier Baccara
Safrane 3.0 RT Fialová (1994) - Prodáno

Laguna 1.8 16v Privilege Stříbrná (2003) - Pohodka do města
Audi A8 4.2MPI (2005) Noční Modrá - V Provozu
Safrane 2.5 Initiale Modrá (1998) - V Provozu, komplet zrenovováno
Citroën C5 2.0HDi Exclusive Modrá (2010) - V Provozu


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: VI. Sraz Safrane Clubu (22. - 24.6.2012)
PříspěvekNapsal: pát čer 08, 2012 8:21 am 
Offline
2. Site Admin
Uživatelský avatar

Registrován: stř lis 07, 2007 10:04 pm
Příspěvky: 1715
Bydliště: Praha
Model: phase I
Rok výroby: 1995
Motor: 193kW / 262PS Biturbo
Výbava: Baccara
Úpravy: pořád něco...
Plány: cca. 400HP bych rád.
Auto snů: Už ho řídim voe!
hmmm tak to sem rád, že mi to přátelé řikáte tak brzo. Letiště bylo na každém z pěti předchozích srazů a najednou se nikomu nechce. Smutný. Dobrý nebudu to kazit. Hlavně tomu člověk věnuje takovýho času jak blbec. :blíč:

Nejpíš jsem asi mimo a to, co jsem předtim psal jsou kraviny.
Jsem fér člověk a přijde mi, že by bylo fér napsat "mě se na letiště nechce", když už něco a né si vymejšlet milion důvodů. :roll:
Na letiště teda nechce ani Ivan a Dix?

----------

že je Safrane limuzína, s kterou se neblbne, nesouhlasim. Doporučuju si někdy zkusit sportovní podvozek, S KTERYM JSEM V ZATÁČCE TLAČIL AUDI S8! a Nebo verze BITURBO je sporotvní ažaž si myslim.
Nemám to auto proto, abych to leštil v garáži, takže nějaký, aby se tomu něco nestalo, neznám. Je to jen auto, když se to nenabourá, tak tomu nic neni.

_________________
One Life Custom


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: VI. Sraz Safrane Clubu (22. - 24.6.2012)
PříspěvekNapsal: pát čer 08, 2012 8:56 am 
Offline
Expert
Uživatelský avatar

Registrován: stř kvě 23, 2007 6:29 am
Příspěvky: 1459
Bydliště: Kozlov [JI]
Model: phase I
Rok výroby: 1994
Motor: 193kW / 262PS Biturbo
Výbava: Baccara
Úpravy: Fólie, postranní lišty phII.
Plány: Denní svícení.
Auto snů: Shelby Cobra 427, Safrane Biturbo.
A tak na letišti se dá udělat program pro všechny, viz. Ivanův sraz. O to si myslím vůbec nejde.
Ale Matesu, jako uveřejnit podrobnosti o středobodu programu srazu, kterým letiště jistě je, 14 dní před srazem, postavit lidi před hotovou věc a pak se do nich ještě navážet, když ti dají zpětnou vazbu a osočovat je, že se nekoukli do věštecké koule a nedali ti vědět dřív, to je fakt drsný teda... :D

_________________
Ford Granada 2.8 GL MK2/1 '81 čeká na renovaci
R Safrane 2.2 Si RT '95 - prodáno a zbouráno
R Safrane 3.0 RXE '94 - prodáno a zpět v garáži
R Safrane 3.0 Baccara Biturbo quadra '94 - v provozu
R 19 cabrio '96 - v provozu
--------------------------------------------------------
Kawasaki GPz 900 R '84 - v provozu


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: VI. Sraz Safrane Clubu (22. - 24.6.2012)
PříspěvekNapsal: pát čer 08, 2012 12:49 pm 
Offline
2. Site Admin
Uživatelský avatar

Registrován: stř lis 07, 2007 10:04 pm
Příspěvky: 1715
Bydliště: Praha
Model: phase I
Rok výroby: 1995
Motor: 193kW / 262PS Biturbo
Výbava: Baccara
Úpravy: pořád něco...
Plány: cca. 400HP bych rád.
Auto snů: Už ho řídim voe!
Nechápu, proč bych měl letiště RUŠIT po 5 letech. A rozhodně nevím, že by se někdo na předešlých srazech ptal, jestli s tím většina souhlasí.

Na letišti, který stojí 100/hodinu/auto je určitě dobrej nápad, vymýšlet program pro ostatní. Mimo to se mi nezdálo, že by se tam ostatní nějak hodně bavili. Prostě mi přijde, že polovina lidí, co vždy na letišti byla, by byla radši někde jinde a užili si to jinak. Ale asi se mýlim.
Přijde mi, že trochu přehlížíš fakt, že když se jelo někam na zámek atd. tak (asi né polovina) hodně lidí zůstalo na parkovišti.

Asi se tedy omlouvám, že jsem to bral samozřejmě, jako všichni předemnou. Ale dotýká se mě tvůj první post, jak automaticky se mě dotazuješ, proč dávám letiště do programu, když s tim většina nesouhlasí. Můžeš mi ukázat, kde s tím většina nesouhlasí? Nebo z jaký křišťálový koule jsem to měl vyčíst já????

V žádnym případě to nebyla hotová věc. Od založení tématu 6.sraz jsem psal, že bych to rád rozdělil na letiště a návšteva např ZOO! Co jsem měl proto udělat víc?

Nikdo na letiště jezdit nemusí od začátku.

Snažil jsem se dohodnout to tak, aby byli všichni spokojený. viz rozdělení do dvou "skupin" na asi tak 4-5 hodin z celého víkendu. Popřípadě propůjčení mojeho auta komukoliv. Nabídka spaní komukoliv zdarma.

A už vůbec nechápu, jaký navážení? mám pocit, že jsem ani v jedný větě nikoho neurazil. To že argumentuju stručně a věcně neznamená, že ten člověk pro mě nic neznamená, nebo že se ho snažím nějak dehonestovat(ponižovat aj.).

Jediný navážení mi přijde od člověka, kterej na sraz nejede. Který na sraze, co organizoval měl taky letiště. A především píše stylem, jako jestli jsem nespad z višně, že chci jet na letiště(jak to bylo vždy). :!:

MIMO JINÉ TO, CO TADY PÍŠU, JE PŘEDEVŠÍM PROTO, ABYSTE SE VŠICHNI NA SRAZE BAVILI A NĚJAKOU DIKUZÍ JSME K TOMU DOSPĚLI - OD TOHO JE FÓRUM (definice: veřejné místo k hlásání názorů)

Všechno co jsem napsal byla odpověď na tvou otázku:
"Pokud nějaká část programu není v zájmu většiny účastníků, tak proč ji na sraze dělat? A MatesKu, jestli sám cítíš, že Tebou navrhovaný program na letišti není v zájmu většiny (a já osobně myslím, že si to myslíš oprávněně), tak proč to tam dáváš?"

A to ti stojí za dvě věty se smajlíkem :roll:

Asi to udělám jinak...prostě napíšu každýmu zvlášť SZ a zeptám se ho, co by se mu líbilo, protože todle prostě naprd. když to rozebírám s někym, kdo tam stejně nejede a ostatní sem nepíšou.

_________________
One Life Custom


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: VI. Sraz Safrane Clubu (22. - 24.6.2012)
PříspěvekNapsal: pát čer 08, 2012 12:54 pm 
Offline
Expert
Uživatelský avatar

Registrován: stř říj 04, 2006 7:18 pm
Příspěvky: 348
Bydliště: Ústí nad Labem,Plzeň,Tlustice(Střední čechy)
Model: phase II
Rok výroby: 1999
Motor: 121kW / 164PS 2,5 20v
Výbava: RXT
Úpravy: zavarena zadni klika,perforovana kuze na volantu a volici automatu a 17 biturbo ALU
Plány: nechat opravit lak kolem dokola celyho auta :)
Auto snů: těžko říct
kluci prdte na to proste ty ses sef ty reknes co mame delat ten vikend a hotovo ja osobne se na letiste podivam rad sic nemam na gumy ani moc na benzin ale tady ma jit o srandu ne ? dyt sraz je tak jednou (maximalne dvakrat) do roka tak to tak lidi nereste a uz vubec organizatorovi nashazujte program :wink:

EDIT: jo jinak kluci nemyslete si ze sem se na vas vyprdnul s tim letistem jenom sou tu spatny podminky na obci se vymenili lidi a s nima neni domluva :-?

_________________
Ja 2.5 R5 20V RXT 99 bude LPG automat Xenon Navi ... proste vse bez kuze
mamka 3.0 V6 12V RXE LPG automat ... vse v kuzi
tatka 3.0 V6 12V LPG Baccara manual ... a jeste vic vseho s jeste vic kuze
na díly 3x PH I 3.0 V6 12V a snad bude 2.5 R5 20V PH II
plus dalsi hromada renaultu ;-)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: VI. Sraz Safrane Clubu (22. - 24.6.2012)
PříspěvekNapsal: pát čer 08, 2012 1:07 pm 
Offline
2. Site Admin
Uživatelský avatar

Registrován: stř lis 07, 2007 10:04 pm
Příspěvky: 1715
Bydliště: Praha
Model: phase I
Rok výroby: 1995
Motor: 193kW / 262PS Biturbo
Výbava: Baccara
Úpravy: pořád něco...
Plány: cca. 400HP bych rád.
Auto snů: Už ho řídim voe!
Honzo budu jenom potěšen, když mi do toho budete kecat, ale konstruktivně. :wink:

Takovou rodinou atrakci bych chtěl udělat kroket(neplést s kriketem :smichypozemi: ) takovej by se dalo říct mobilní minigolf, ale můžeš si branky postavit, kde chceš. je to fakt sranda, zvlášť pod vlivem :)

Druhak bych rád jednu chatku zneužil pro rally účely a namontoval tam projektor, PC s volantem a hrou DIRT2.

Dál pak nějaká grilovačka jse jasná. A ješte bych zneužil kamaráda, aby nám dělal k večeru krevety na pánvi.

Měl jsem v plánu docela vtipný "trofeje" za umístění, jen teď není uplně jasný za co :D ale to vyřeší.

Já bych naopak byl rád, když se mnou budete spolupracovat a nenecháte na mě rozkazování. Myslim, že se můžeme domluvit k prospěchu všem.


--------
mimo jiné koukal jsem na ten blatník a je celej v cajku, akorát je načnutej, tam jak se přidělává lišta, tak cca 1cm a pak v "horní úvrati" lemu, tam jak se to vždycky zlomí, když se nabourá. Dneska to zkusim vyfotit.

_________________
One Life Custom


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: VI. Sraz Safrane Clubu (22. - 24.6.2012)
PříspěvekNapsal: pát čer 08, 2012 7:23 pm 
Offline
Expert
Uživatelský avatar

Registrován: sob kvě 26, 2007 6:05 pm
Příspěvky: 1154
Bydliště: Plzeň
Model: phase II
Rok výroby: 2000
Motor: 121kW / 164PS 2,5 20v
Výbava: Privileg
Auto snů: Renault Alpine A 110
Chtěl bych jen vědět to letiště je 70km daleko jedna cesta nebo celkem 140km tam a zpět (tedy celkem).A ještě jsem se chtěl zeptat jestli na letišti bude nějaký konkrétní program,nebo si tam každej bude dělat co chce.
Dík za odpověď.Jinak ti ještě musím dodatečně poděkovat za ty pásy(bílé).Máš u mně panáka.

_________________
Before:R4CV,R5´78TS,R5AlpineTurbo,R8,R16TL,TS,TX,R11TX,R20TS+TXautomatic,R21TS,R25TXphII,Safrane2.2.12V/LPG,Safrane2.5.20V-LPG
-----------------------------
Now: Vel Satis 2.0 Turbo
R. Dauphine


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: VI. Sraz Safrane Clubu (22. - 24.6.2012)
PříspěvekNapsal: sob čer 09, 2012 8:27 am 
Offline
Expert
Uživatelský avatar

Registrován: pát kvě 09, 2008 6:10 pm
Příspěvky: 193
Bydliště: BOŽI DAR
Model: phase I
Rok výroby: 1996
Motor: 197kW / 268 PS Biturbo
Výbava: Baccara
Úpravy: zmena sani
Plány: oprava celeho laku, nebo folie
Auto snů: už mam
No koukám,že se nám to tady začíná pěkně bortit... :( ale já napsala jen svuj názor...chápu že příprava srazu není jednoduchá,, :roll: ale aby to došlo až tak daleko??? Aby jsme se musely dohadovat..já tam samozřejmě jedu hlavně kvuli Vám..že Vás chci všechny opět vidět...a myslím si že parta jsme dobrá... :jop: kdo pojede na letiště a kdo nééé je mi jedno..já jen letos s mojí chromou nožkou ale určitě néé...ale přjde mi teda taky blbý pujčovat si auta... :roll: jak se to říká....auto a ženská se nepujčují... :smichypozemi: takže doufám,že se všichni sejdeme v klidu a pohodičce.... :jop:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: VI. Sraz Safrane Clubu (22. - 24.6.2012)
PříspěvekNapsal: sob čer 09, 2012 9:17 am 
Offline
2. Site Admin
Uživatelský avatar

Registrován: stř lis 07, 2007 10:04 pm
Příspěvky: 1715
Bydliště: Praha
Model: phase I
Rok výroby: 1995
Motor: 193kW / 262PS Biturbo
Výbava: Baccara
Úpravy: pořád něco...
Plány: cca. 400HP bych rád.
Auto snů: Už ho řídim voe!
karabina36 píše:
No koukám,že se nám to tady začíná pěkně bortit... :( ale já napsala jen svuj názor...chápu že příprava srazu není jednoduchá,, :roll: ale aby to došlo až tak daleko??? Aby jsme se musely dohadovat..já tam samozřejmě jedu hlavně kvuli Vám..že Vás chci všechny opět vidět...a myslím si že parta jsme dobrá... :jop: kdo pojede na letiště a kdo nééé je mi jedno..já jen letos s mojí chromou nožkou ale určitě néé...ale přjde mi teda taky blbý pujčovat si auta... :roll: jak se to říká....auto a ženská se nepujčují... :smichypozemi: takže doufám,že se všichni sejdeme v klidu a pohodičce.... :jop:


A dyť to neni kvůli tobě :wink: Jestli jsem to pochopil dobře, tak si souhlasila s tím, že by jsme se na pár hodin "rozdělili" :good:
Jenom jsem vysvětlovat, že letiště jsem zařídil, jak sem zařídil, protože jinak to nešlo. NIC VÍC, NIC MÍŇ. Určitě pro tebe neni důvod se nějak vzrušovat.

A jak řikám, já to auto k dispozici nabízím, protože je pro mě důležitý, aby ty co si chtěj zajezdit, mohli. Nikomu neřikám, že má půjčit auto! To určitě ne. Jen jsem se asi špatně vyjádřil. Na střechu mi to auto snad nikdo nehodí :lol_ :lol_ :lol_
Ženskou rozhodně nepůjčim :smichypozemi:

BTW - Ivan by chtěl na letiště? Moje auto k dispozici, ale nevim jestli to stihnu předělat na manální řazení :D Bóďa řikal, že ano :lol_

_________________
One Life Custom


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: VI. Sraz Safrane Clubu (22. - 24.6.2012)
PříspěvekNapsal: sob čer 09, 2012 9:23 am 
Offline
2. Site Admin
Uživatelský avatar

Registrován: stř lis 07, 2007 10:04 pm
Příspěvky: 1715
Bydliště: Praha
Model: phase I
Rok výroby: 1995
Motor: 193kW / 262PS Biturbo
Výbava: Baccara
Úpravy: pořád něco...
Plány: cca. 400HP bych rád.
Auto snů: Už ho řídim voe!
Plzeňák píše:
Chtěl bych jen vědět to letiště je 70km daleko jedna cesta nebo celkem 140km tam a zpět (tedy celkem).A ještě jsem se chtěl zeptat jestli na letišti bude nějaký konkrétní program,nebo si tam každej bude dělat co chce.
Dík za odpověď.Jinak ti ještě musím dodatečně poděkovat za ty pásy(bílé).Máš u mně panáka.


No je to 140 :oops: proto mi přijde inteligentní se rozdělit, protože zase několik lidí by tam nepochybně chtělo a několik lidí evidentně nechce/nemůže..
Konkrétní program by byl klasicky nějaká jízda zručnosti, s tim rozdílem, že je k dispozici daleko širší plocha, než kdy jindy. Tudíž bych udělal, tak trochu jako trať(při dostatečnym počtu kuželů atd.) - to je jediný plánovaný. sprinty asi nebudem měřit(už je vysprintováno ažaž si myslim), ale k dispozici je 2 km dráhy tudíž bych se divil, kdyby si to někdo nechtěl jentak zajet. K tomu teda si tam ještě můžeš dělat co chceš :lol_
Můžem mi prosím napsat, jestli jseš pro rozdělit se? Děkuji

_________________
One Life Custom


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: VI. Sraz Safrane Clubu (22. - 24.6.2012)
PříspěvekNapsal: sob čer 09, 2012 9:44 am 
Offline
2. Site Admin
Uživatelský avatar

Registrován: stř lis 07, 2007 10:04 pm
Příspěvky: 1715
Bydliště: Praha
Model: phase I
Rok výroby: 1995
Motor: 193kW / 262PS Biturbo
Výbava: Baccara
Úpravy: pořád něco...
Plány: cca. 400HP bych rád.
Auto snů: Už ho řídim voe!
Je mi líto, co jsem vyrobil za atmosféru :oops: Rozhodně v ní nechci pokračovat na sraze :!: :!: :!: Ale občas prostě v životě není na výběr a musej se udělat nepříjemný věci. Ale ty už jsou doufám pryč a rozumíte čeho chci dosáhnout :wink: :wink: :wink: Stravil jsem hodiny psanim těhle věcí, proto abychom se dohodli. Protože jeden člověk může mít milion nápadů, ale to se nikdy to nevyrovná několika dobrejm nápadům od několika lidí
A odteď rozkaz zní : TĚŠIT SE NA SRAZ :jop: :jop: :jop:

_________________
One Life Custom


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: VI. Sraz Safrane Clubu (22. - 24.6.2012)
PříspěvekNapsal: sob čer 09, 2012 8:24 pm 
Offline
Expert
Uživatelský avatar

Registrován: stř říj 20, 2010 4:15 pm
Příspěvky: 413
Bydliště: Lovosice
Model: phase II
Rok výroby: 1998
Motor: 140kW / 190PS 3,0 24v
Výbava: asi RXE
Úpravy: Upgrade topení (topí i z přední loketky dozadu)
Kaminkhoum
Samopřepínání světel podle světla venku
Auto snů: Už jsem měl :(
Tak já se těšim už od minulýho srazu :-)

_________________
Minulost: Škoda 125 L (1989), Škoda 105 GLS (1974), Škoda 100 LS (1976), Safrane 2.5 20V (2000), Safrane 2.5 20V Initiale (1998), Renault R25 V6 (1989), Range Rover 4.6 V8 HSE (2001), VW Golf IV 1.9 TDI power! (2003), Karosa C734.1346 (1994)
Přítomnost: Renault Safrane 2.9 V6 24V (2000), Renault Megane 1.5 dCi (2013)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: VI. Sraz Safrane Clubu (22. - 24.6.2012)
PříspěvekNapsal: ned čer 10, 2012 8:39 pm 
Offline
Expert
Uživatelský avatar

Registrován: stř kvě 23, 2007 6:29 am
Příspěvky: 1459
Bydliště: Kozlov [JI]
Model: phase I
Rok výroby: 1994
Motor: 193kW / 262PS Biturbo
Výbava: Baccara
Úpravy: Fólie, postranní lišty phII.
Plány: Denní svícení.
Auto snů: Shelby Cobra 427, Safrane Biturbo.
No, ty sis vyložil mé příspěvky tak trošku po svém a úplně posunul jejich význam. Tak jen naposled na vysvětlenou:

Ad 1. Nikdy jsem nenapsal, že bys měl něco rušit. Napsal jsem, že PROGRAM na letišti se mi dle reakcí ostatních NEZDÁ být zajímavý pro většinu účastníků a chtěl jsem tímto upozornit na to, že DLE MÉHO NÁZORU nemá na sraz smysl prosazovat něco, co účastníky rozdělí, nebo se toho většina nebude chtít zúčastnit a bude si v důsledku toho hledat náhradní program.

Ad 2. To byla reakce na:
MatesK píše:
mmm tak to sem rád, že mi to přátelé řikáte tak brzo. Letiště bylo na každém z pěti předchozích srazů a najednou se nikomu nechce. Smutný. Dobrý nebudu to kazit. Hlavně tomu člověk věnuje takovýho času jak blbec. :blíč:
a na tón tvých příspěvků, který na mě PŮSOBÍ NESMYSLNĚ ÚTOČNĚ svým vyzněním, ne tím, že by obsahoval urážlivá slova nebo přímé útoky na konkrétní osobu(-y).

Nicméně, Matěji, nechtěl jsem se Tě v žádném případě nějak dotknout nebo Tě naštvat. Napsal jsem to jako dobře míněnou radu či upozornění na některá fakta, která mi vyplynula z čtení příspěvků ostatních, ze zkušenosti z minula a z rozhovorů se známými tady z fóra. Protože, i když letos se nemohu zúčastnit, záleží mi na tom, aby jste si to všichni na sraze užili, těšili se a přijeli na další a protože nejen Ty, ale i spousta ostatních tady tomu všemu věnovali dost času a práce, aby vybudovali a udrželi Safrane komunitu.

Omlouvám se všem ostatním za to, v co to tady přerostlo a přeji všem, aby se jim na sraze líbilo a nenechali se touto debatou odradit!

_________________
Ford Granada 2.8 GL MK2/1 '81 čeká na renovaci
R Safrane 2.2 Si RT '95 - prodáno a zbouráno
R Safrane 3.0 RXE '94 - prodáno a zpět v garáži
R Safrane 3.0 Baccara Biturbo quadra '94 - v provozu
R 19 cabrio '96 - v provozu
--------------------------------------------------------
Kawasaki GPz 900 R '84 - v provozu


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: VI. Sraz Safrane Clubu (22. - 24.6.2012)
PříspěvekNapsal: ned čer 10, 2012 9:23 pm 
Offline
Expert
Uživatelský avatar

Registrován: stř říj 20, 2010 4:15 pm
Příspěvky: 413
Bydliště: Lovosice
Model: phase II
Rok výroby: 1998
Motor: 140kW / 190PS 3,0 24v
Výbava: asi RXE
Úpravy: Upgrade topení (topí i z přední loketky dozadu)
Kaminkhoum
Samopřepínání světel podle světla venku
Auto snů: Už jsem měl :(
Hele tak já jsem zase pro, aby byla tak nějak volná zábava. Proč já nejezdil na tábory a školy v přírodě? Protože se řeklo, že teď se bude dělat todle a hotovo.
Takhle bude prostě od 10:00 do 17:00 volná zábava, támhle jsou hrady, tam zámky, tudy se jde do hospody a my jedem na letiště. V pět se všichni sejdem v kempu a cajk, udělaj se skupinky a všichni budou spokojený.
Tady spíš šlo o to, že MatesK počítá s tim, že každej má dálničku, prachy na letiště a tak... Na druhou stranu MatesK oznámil jenom to, že 70 km od místa je letiště, oznámil kolik to stojí a že je možnost se tam vyřádit.
Že se tady psalo že je to drahý a jeho se to dotklo, no tomu se taky nedivim. Vyhovět tolika lidem neni nic jednoduchýho. Sám jsem organizoval jenom spanilou jízdu pro asi 30 aut.
Serem na to hoši, sejdem se v pátek a bude dobře ;-)

_________________
Minulost: Škoda 125 L (1989), Škoda 105 GLS (1974), Škoda 100 LS (1976), Safrane 2.5 20V (2000), Safrane 2.5 20V Initiale (1998), Renault R25 V6 (1989), Range Rover 4.6 V8 HSE (2001), VW Golf IV 1.9 TDI power! (2003), Karosa C734.1346 (1994)
Přítomnost: Renault Safrane 2.9 V6 24V (2000), Renault Megane 1.5 dCi (2013)


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 166 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 12  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 35 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Style based on FI Subsilver by phpBBservice.nl
Český překlad – phpBB.cz