Safrane Club

FÓRUM SAFRANE
 FAQ •  Hledat •  Registrovat •  Přihlásit se 
Právě je čtv bře 28, 2024 11:34 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 32 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Nový web?
PříspěvekNapsal: pát pro 04, 2009 9:06 am 
Offline
Sedí tu furt..

Registrován: sob lis 28, 2009 1:41 am
Příspěvky: 115
Model: phase II
Rok výroby: 1997
Motor: 121kW / 164PS 2,5 20v
Výbava: ...
MatesK:

No promin,ale moc o tom nevis... jen pro upresneni, jak Psacal, tak klony C uz daaaavno nejsou jen pro DOS! Ano PHP ma svou syntax (tak jako kazdy jayzk), ale beztak se bez kodu HTML presneji DHTML a casto Javy neobejdes. Mam udelanych par el. schopu a ted dodelavam aukcni system, tak ver, ze minimalne vim co je DOS, WINDOWS a WEB prostredi a jak tam neco stvorit.

Ale tady nejsem ohledne programovani,ale kvuli Safranu a bohuzel nemam vubec cas, abych s mistnim WEBem vic pomohl.

PS: Dnesnimu Pascalu, tedy uz od roku asi 94 se Pascalu rika DELPHI.

_________________
Safran 2.5 benzin, Phase II, rok 1997, najeto 196000km..


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nový web?
PříspěvekNapsal: pát pro 04, 2009 9:44 am 
Offline
2. Site Admin
Uživatelský avatar

Registrován: stř lis 07, 2007 10:04 pm
Příspěvky: 1715
Bydliště: Praha
Model: phase I
Rok výroby: 1995
Motor: 193kW / 262PS Biturbo
Výbava: Baccara
Úpravy: pořád něco...
Plány: cca. 400HP bych rád.
Auto snů: Už ho řídim voe!
:D Ty jsi napsal Pascal ne Delphi. Céčko atd nejsou webové jazyky tudíž to srovnávat je jako osobák s dodávkou - ucely pouziti atd jsou jine. PHP at se libi nebo ne je to nejjednodusi nastroj pro ovladani databazi a fuknci www. HTML/DHMTL je statické, tudíž samo nedokaze uspokojit dnesni ucely webu. Java potrebujes opravdu jen na ty uz hodne slozity funkce. Nebo jestli jsi myslel JavaScript tak ten je asi stejne "slozitej" jako PHP. To je jedno jenom sem chtel rict ze bych v tom nevidel takovej problem kdyz uz teda mas zmaknuty programovani jako takovy. Hlavne jestli mas za sebou eshopy a aukce tak navliknout stranky na hotovej redakcni system by ti trvalo treba den? asi by pro nas nebyl problem na to sehnat prostredky...

_________________
One Life Custom


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nový web?
PříspěvekNapsal: pát pro 04, 2009 10:01 am 
Offline
Sedí tu furt..

Registrován: sob lis 28, 2009 1:41 am
Příspěvky: 115
Model: phase II
Rok výroby: 1997
Motor: 121kW / 164PS 2,5 20v
Výbava: ...
MatesK:

Vis co neres to... delam do PC od roku 85, kdyz jsem ze soucastek stavel tzv. domaci PC a od roku 1989 jsem programoval napr. v Oracle... takze ver, ze vidim ze mas zkreslne pohledy,ale neberu Ti to :-) Jinak programovani je vse, kde skladas jednotlive prikazy za ucelem, aby se pak dle nich neco konalo. A zda je to ten, ci onen jazyk nema s pojmem co je a neni programovani nic spolecneho. Ale me zajima vic to dalk. ovladani Safrana :-)

PS: Kdybys chtel vylozene jednoduche programovani tak. napr. v Pythonu pac PHP je hodne zataraly nastroj. Ale jednoduche programovani neznamena,ze delas v tom co ses jednou nejak naucil,ale v tom kolik kodu musis napsat na urcitou cinnost a jak snadno muzes kod pak udrzovat atd. atd.
Bohuzel kazdej Jazyk ma sve vyhody a nevyhody... DELPHI je samozrejme modernizovany Pacal!

_________________
Safran 2.5 benzin, Phase II, rok 1997, najeto 196000km..


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nový web?
PříspěvekNapsal: pát pro 04, 2009 10:12 am 
Offline
Sedí tu furt..

Registrován: sob lis 28, 2009 1:41 am
Příspěvky: 115
Model: phase II
Rok výroby: 1997
Motor: 121kW / 164PS 2,5 20v
Výbava: ...
Matesk:

Jo a presel jsem pozadavek na redakcni system atd. Ono nikdy nic neni slozite z dalky... ale ja delam veci vic promyslene a tak jen se seznamit se stavajicim stavem zabere nejaky cas a opravdu jsem ted nejem z prac. duvodu, ale i z jinych dost pretizen, takze se nedostavam ani na dodelavku mych veci. Timto se omlouvam za odmitnuti spoluprace... trebas nekdy pozdeji.

Jinak ano Java je treba na jak rikas "slozitejsi veci..." tedy dle meho standardni,ale bohuzel jsme zas u toho, ze v tomhle WEB programovani jeden jazyk ani nahodou nestaci :(

_________________
Safran 2.5 benzin, Phase II, rok 1997, najeto 196000km..


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nový web?
PříspěvekNapsal: pát pro 04, 2009 10:42 am 
Offline
2. Site Admin
Uživatelský avatar

Registrován: stř lis 07, 2007 10:04 pm
Příspěvky: 1715
Bydliště: Praha
Model: phase I
Rok výroby: 1995
Motor: 193kW / 262PS Biturbo
Výbava: Baccara
Úpravy: pořád něco...
Plány: cca. 400HP bych rád.
Auto snů: Už ho řídim voe!
MilanCB píše:
jak rikas "slozitejsi veci..." tedy dle meho standardni


No asi si trochu nerozumíme s pojmem webovek - chapu ze spousta firem potrebuje ruzne aplikace na stranky ale ja se tady bavim o strankach klubu kde budes mit par pičovin a né počítání aktuální vzdálenosti Marsu :) A jeste porad nevim jestli mas na mysli Javu nebo Jscript.

Abys rozumel od mala sedim u kompu a at sem chtel nebo ne tak stredni byla timto smerem - nerikam ze jsem profesional(i kdyz naky HelpDesky/stranky apod mam za sebou). Zkreslene pohledy opravdu nemam. Jediny vcem vidim ten "problem" jsou CSS, ktere se opravdu zvladaji dost spatne - hlavne kvuli ruznym prohlizecum. Jako vysvetlovat mi co je programovani opravdu nemusis :D Proste jsem se pozastavil nad tim ze srovnavas "webove" programovani s normalnim "aplikačním".

_________________
One Life Custom


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nový web?
PříspěvekNapsal: pát pro 04, 2009 11:33 am 
Offline
Sedí tu furt..

Registrován: sob lis 28, 2009 1:41 am
Příspěvky: 115
Model: phase II
Rok výroby: 1997
Motor: 121kW / 164PS 2,5 20v
Výbava: ...
MatesK:

Ty se divas na vec zuzene, ze vis co chcete tady resit, ale ja reaguji jen obecne. Nebudu uz zbytecne resit programovani,ale celkem jsem se pobavil, jak jsi psal co je Redakcni system :-) Ze to neni programovani a ze to je o databasi :-))) Redakcni system je uz zas jen zhotovena cast programu (trebas v PHP atd.) kteremu se rika Redakcni system. Ale uz to nechme, neco asi orientacne vis.... tez ale klidne priznam, ze uz davno nejsem programator, protoze programator je ten, kdo resi vicemene v jednom jazyce ruzne veci a to alespon 8 a vice hodin denne.
Takze i ja jsem uz spis lepic, byt nejake zasady stale ctim. No a predne jsem srovnaval programovani jako takove a je mi fuk, zda to je pro WEB ci LAN sit nebo Lokal PC. Porad to je programovani a ze WEB zacal primitivne a ruzne se to dohani doplnkama je prave ten problem.

Mohl bys pak rikat, ze psat program pro ovladace je zas neco jineho nez delat trebas ucetni program nebo WEB. Ano, vse je porad neco jineho, ale porad je to programovani. To jen abys me chapal jak to zas ja myslim. A v same podstate programovani, tedy progr. jazyky jsou jen vyssi nastroje jak pracovat s jednickama a nulama, tedy s tzv. binarnim kodem.

PS: Rekl jsem, ze nebudu rozvijet rec o programovani a ted vidim ze jsem se neudrzel :-)))

_________________
Safran 2.5 benzin, Phase II, rok 1997, najeto 196000km..


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nový web?
PříspěvekNapsal: pát pro 04, 2009 12:04 pm 
Offline
2. Site Admin
Uživatelský avatar

Registrován: stř lis 07, 2007 10:04 pm
Příspěvky: 1715
Bydliště: Praha
Model: phase I
Rok výroby: 1995
Motor: 193kW / 262PS Biturbo
Výbava: Baccara
Úpravy: pořád něco...
Plány: cca. 400HP bych rád.
Auto snů: Už ho řídim voe!
MilanCB píše:
Nebudu uz zbytecne resit programovani,ale celkem jsem se pobavil, jak jsi psal co je Redakcni system :-) Ze to neni programovani a ze to je o databasi :-))) Redakcni system je uz zas jen zhotovena cast programu (trebas v PHP atd.) kteremu se rika Redakcni system.


Už mě trochu štve, že si nečteš moje posty pozorně a děláš z nich závěry, který se mě ve výsledku dotýkaj! NEPSAL JSEM ZE REDAKCNI SYSTEM NENI PROGRAMOVANI!!! Promin ale debatu opravdu vzdávám, protože moje výroky překrucuješ, nezamýšlíš se nad nima a ještě mi řikáš, že o tom nic nevim. Ono z toho totiž pěkně vyplouvá, že ty naopak nevíš, co je udělat kompletně celý stránky. Protože udělat design, vzít free redakční systém a dát to dohromady NENI PROGRAMOVÁNÍ. Jestli psaní kódu HTML chceš definovat jako programovaní, tak to už je pak programování i psaní dokumentů ve Wordu :lol: Tvůj pohled z výšky mě přestal bavit....
Jentak pro zajmavost, když uz chces byt takovy pedant, tak redakcni system neni cast programu, ale samostatne funkcni celek :roll:

_________________
One Life Custom


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nový web?
PříspěvekNapsal: pát pro 04, 2009 12:33 pm 
Offline
Sedí tu furt..

Registrován: sob lis 28, 2009 1:41 am
Příspěvky: 115
Model: phase II
Rok výroby: 1997
Motor: 121kW / 164PS 2,5 20v
Výbava: ...
MatesK:

Hele jestli jsem neco blbe pochopil, tak se omlouvam a timto uzaviram zbytecnou polemiku.

Jen doplnim, ze kdyz neco tvorit v Jave je pro Tebe slozitejsi vec, tak mi asi tezko budes stacit :-) Ale vse v dobrem, ano?

PS: Javu ja jinak vubec nemam rad... ale nekdy proste to jinak nejde :(

_________________
Safran 2.5 benzin, Phase II, rok 1997, najeto 196000km..


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nový web?
PříspěvekNapsal: pát pro 04, 2009 12:51 pm 
Offline
2. Site Admin
Uživatelský avatar

Registrován: stř lis 07, 2007 10:04 pm
Příspěvky: 1715
Bydliště: Praha
Model: phase I
Rok výroby: 1995
Motor: 193kW / 262PS Biturbo
Výbava: Baccara
Úpravy: pořád něco...
Plány: cca. 400HP bych rád.
Auto snů: Už ho řídim voe!
MilanCB píše:
Jen doplnim, ze kdyz neco tvorit v Jave je pro Tebe slozitejsi vec, tak mi asi tezko budes stacit :-)


No to je napriklad dalsi vec co sis spatne precetl. Psal jsem ze je to pro slozistejsi veci ne ze je to slozitejsi jazyk - a to z duvodu ze nebudu zbytecne pouzivat Javu na veci ktery zvladnu daleko jednodussimi nastroji - a to i z duvodu ze vetsina BFU nema Javu nainstalovanou......nedelej si o me zbytecne obrazky a pockej napriklad az se potkame - treba na srazu.... :wink:

_________________
One Life Custom


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nový web?
PříspěvekNapsal: pát pro 04, 2009 4:51 pm 
Offline
Má to tu na svědomí
Uživatelský avatar

Registrován: pát zář 29, 2006 1:22 pm
Příspěvky: 3620
Bydliště: Kutná Hora
Model: phase I
Rok výroby: 1996
Motor: 197kW / 268 PS Biturbo
Výbava: Baccara
Úpravy: teprve proběhnou
Plány: kompletní GO + úpravy
Auto snů: C+CLK+SL Black Series
chlapi nechte toho OT :wink:

Milane, to, že bys neměl citovat poslední příspěvek neznamená, že musíš vždy napsat MatesK. To je snad jasné, že odpovídáš jemu, když tu nikdo jiný nepíše, ne? :lol_. Nevim, co je na tom tak složitýho. Pokud chci reagovat tak reaguji a pokud chci reagovat na nějaký příspěvek, za kterým je ještě jiný, tak ho prostě cituji. :roll:

_________________
čobolo: safrane V612v man., safrane V624v man., safrane biturbo, espace V624v aut.
je: safrane biturbo x 3, espace 2,0 dci
a pak jeden golf s 3,0 čtyřválcem a jeden fiat s 4,2 osmiválcem (obojí transaxle)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nový web?
PříspěvekNapsal: pát pro 04, 2009 8:51 pm 
Offline
Sedí tu furt..

Registrován: sob lis 28, 2009 1:41 am
Příspěvky: 115
Model: phase II
Rok výroby: 1997
Motor: 121kW / 164PS 2,5 20v
Výbava: ...
BODA:

Uz jsme toho nechali...

Nevim co je za problem..., citace se nezamlouva, info, ze reguji na konkterni nick tez ne, tak to uz nechapu. Obecne se vsude proste odpovida na dotaz a ze tady to mate jinak zavedeny, tak sorrac,ale asi jsem natvrdlej. Jasne to mozna je zbytecne,ale me neubyde napsat nick a pokud se Ti zhrouti indexace v databasi, tak alespon u mych prispevku bude jasne komu jsem to psal. Jinak v nekterych fofrech to je tak, ze kazdej text daneho nicku dostane automaticky ciselny odkaz a pres to cislo se pak delaji reakce atd.

No a pak, se pouziva dost i online chat,ale chapu, ze kazdej to ma v danem case nejak udelane a zavedene.

_________________
Safran 2.5 benzin, Phase II, rok 1997, najeto 196000km..


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nový web?
PříspěvekNapsal: pát pro 04, 2009 9:39 pm 
Offline
Má to tu na svědomí
Uživatelský avatar

Registrován: pát zář 29, 2006 1:22 pm
Příspěvky: 3620
Bydliště: Kutná Hora
Model: phase I
Rok výroby: 1996
Motor: 197kW / 268 PS Biturbo
Výbava: Baccara
Úpravy: teprve proběhnou
Plány: kompletní GO + úpravy
Auto snů: C+CLK+SL Black Series
hele, nejlepsi asi bude, kdyz si to budes psat, jak je ti libo, fakt, nebo ty zase vymyslis nejakou jinou vychytavku :D. chodim nekolik let na mnoho for a nikde nikdo nepise v kazdem prispevku komu odpovida, kdyz odpovida na posledni prispevek. nevim hele... kdyz se tak podivas na nektery temata a vsichni normalne napisou post, ale jen ty tam mas vzdycky nick, neprijde ti to divny? precti si prosim tento topic a zkus se zamyslet, jestli kdybys vždy nenapsal "MatesK", tak by si někdo mohl myslet, že to nepíšeš jemu. :lol_
a uz to od tebe chyta i nolimit :)
proste jen nechapu vyznam toho, citovat posledni prispevek. kdyz ho ocitujes (a podle toho tveho pravidla) ho ocituje i ten kdo odpovida tobe, pak zas ty, pak zas on... tak z toho je pak kilometrova citace. kdyz napises jen jeho nick tak je to sice lepsi, ale porad nechapu vyznam, je to jen neprehledne a divne, nic jinyho. ale jak rikam, pis si to cloveku klidne i do soukromych zprav, aby vedel ze odpovidas jemu :D

citace jsou od toho, pokud chces odpovedet na danou cast postu nebo pokud je post starsi, respektive jsou za nim jeste jine.

_________________
čobolo: safrane V612v man., safrane V624v man., safrane biturbo, espace V624v aut.
je: safrane biturbo x 3, espace 2,0 dci
a pak jeden golf s 3,0 čtyřválcem a jeden fiat s 4,2 osmiválcem (obojí transaxle)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nový web?
PříspěvekNapsal: pát pro 04, 2009 10:19 pm 
Offline
Sedí tu furt..

Registrován: sob lis 28, 2009 1:41 am
Příspěvky: 115
Model: phase II
Rok výroby: 1997
Motor: 121kW / 164PS 2,5 20v
Výbava: ...
Boda:
No mozna chodis, mozna znas,ale ja jsem puvodni profesi systemak, tak tezko travim laicke pohledy. Par lidi od PC jsem uz skolil co a jak se ma delat, ze vse ma sva pravidla a jednoznacnost, nikoliv jak se to komu zda, ci hodi. Ale jinak uz tu o programovani nic psat nebudu. Tez dobre vim jak i lidi od PC maj nejaky svuj zavedeny postoj a vehemetne ho haji,ale bohuzel je to jen jejich postoj. Nema to nic spolecneho se systemovym pristupem.

Pritom s nekterym Tvym nazorem se da i souhlasit,ale z druhe strany se neda pochopit co Te cili na "BODO:" a ver, ze kdyz mi das Tvuj motor 2.5 :-), ze Ti takovych FOR, kde se BODO: pouziva predvedu XX...
Takze to neni manyr, to je jedna z variant... ale pro Tebe to je jak krvavy hadr na bejka :-))

Co tu ale vnimam je, ze tu jste zbytecne citove a nekdy prilis arogantni, nemyslim to zle, ja ledacos unesu,ale vnimam jak hned jednoduse vmetete druhemu, (mozna novemu) ze ma divne nazory.

Ted si malinko rypnu a nemyslim to zas zle... jen doufam, ze tak jak jste "odbornici" kolem PC WEBu atd, ze podobne to neni se znalosti motoru Safrane 2.5, 20V.

Protoze, at je znate a mate doma, tak jestli jsi par hlav od 2.5 nemel rozebrane, tak tezko muzes tak rezolutne zastavat nazor, ze zadirani je blud.

Takze tak panove a vse v dobrem.

_________________
Safran 2.5 benzin, Phase II, rok 1997, najeto 196000km..


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nový web?
PříspěvekNapsal: pát pro 04, 2009 10:53 pm 
Offline
Má to tu na svědomí
Uživatelský avatar

Registrován: pát zář 29, 2006 1:22 pm
Příspěvky: 3620
Bydliště: Kutná Hora
Model: phase I
Rok výroby: 1996
Motor: 197kW / 268 PS Biturbo
Výbava: Baccara
Úpravy: teprve proběhnou
Plány: kompletní GO + úpravy
Auto snů: C+CLK+SL Black Series
ja nikdy nerekl, ze jsem odbornik pres PC. ani tvorbe webu nerozumim.

ne, hlavu toho volviho motoru jsem nemel rozebranou, protoze jsem ji nikdy nevidel zadrenou a nemam tolik casu ani penez (a ani me to nijak nezajima) na to abych je ntak z nudy rozebiral funkcni motory co tu mam. nevim, proc bych ji rozebiral. opravdu ne proto, ze nejakej blb napsal ze se zadira. to bych mohl marne hledat v aute mechy jako maj autobusy nebo ocelove odpruzeni.

s tou jistou aroganci se zde mozna setkavas proto, ze blaboly, ktere sis nekde precetl, tu podavas temer jako kdyby to byla pravda. samozrejme, urcite ti tu nikdo nenapise ze safrane je sracka (obcas si myslim ze to snad chces slyset), ale rozhodne si myslim, ze ti tu lidi napsali ruzne caste zavady atd a to, ze se to neshoduje s tim, co sis nekde precetl v radoby recenzi neznamena, ze to neni pravda. spoustu lidi tu ty auta melo rozebrane do sroubku a znaji je. takze o tom budou vedet asi vic nez pan co to auto videl maximalne tak z autobusu s mechama a protoze se ho lubos mrazek zeptal co ty safrani a on o nich nic nevi tak si neco proste vymyslel

ono totiz nevyskakujes radosti kdyz o tom aute docela neco vis a pak te nekdo presvedcuje ze je tam hlava renault a tou ze to cely posrali a ze se zadira a kdesi cosi

_________________
čobolo: safrane V612v man., safrane V624v man., safrane biturbo, espace V624v aut.
je: safrane biturbo x 3, espace 2,0 dci
a pak jeden golf s 3,0 čtyřválcem a jeden fiat s 4,2 osmiválcem (obojí transaxle)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nový web?
PříspěvekNapsal: pát pro 04, 2009 11:30 pm 
Offline
Sedí tu furt..

Registrován: sob lis 28, 2009 1:41 am
Příspěvky: 115
Model: phase II
Rok výroby: 1997
Motor: 121kW / 164PS 2,5 20v
Výbava: ...
BODA:
Ted nevim :-) to byla rekace na me :-)
...no prectu si to, abych to poznal z obsahu, pac zadna citace, zadnej nick :-)))
...neeee, to Te jen zlobim :-)

Ale jo mas sve starosti a nemusis o PC atd. nic vedet, nakonec i ja, co snad o PC neco vim, tak vim, ze toho stale moc neznam. Bohuzel mnoho lidi nezna ani zlomek a hned se pasuji za profiky.

Nooo, ale ja mam tez Safrana! ...a to mam byt tedy tydyt a rikat, ze je super? Tak to tedy neee... az uvidim, ze je super, tak to reknu,ale zatim mam dost potizi s elktrikou co se hned tak nekde nevidi. A rikej si co chces, tak i o potizich s elektrikou se na netu dost pise a me se to zatim dostatecne vyplnuje. Jestli chces, tak jsem ted reagoval v Tematu o dalkovem ovladani, kde jsem jendomu zvlastne reagujicimu vypsal prehled co mi vse nejde.

A z technickych paramnetru to zas takova slava tez neni... motor 2.5 , 163K a pritom zrychleni 0 - 100 za 9.2 a maximalka 220km, takze zadny vykrik,ale jde to.
Mel jsem posledni dobou dve Elntatry od Hyundaie a u benzinu dvoulitr vykon 141K, zrychleni 0 - 100 za 8,5 a maximalka 210 a sedel jak vino Ale byt to je sedan cca 4,6m tak vahu ma asi o 200kg nizsi.

Takze nechtejte, abych jen proto, ze mate Safrany tez veril vsemu co pisete a je v rozporu s realnejma znalostma, tedy ze servis Safranu nedelate, motor nerozebirate atd. Snad me chapes?

Tak a ted kdyz si vezmu napr. Tva vyjadreni, ze na netu jsou mimo a melou blbosti a dam si k tomu svou zkusenost, byt zatim hodne kratkou, tak je to minimalne 50/50 , a to promin, to se pak ani Tvuj nazor neda brat az tak vazne. Ale az zjistim, ze je to jak rikas, tak to jasne reknu. Zatim proste patram a budu badat i na svem Safranu.

Me jako auto se Safran libi uz leta,ale ted jsem byl bez auta a tohle se naskytlo, tak jsem do toho sel a zbytek ukaze praxe.

Takze tak...

_________________
Safran 2.5 benzin, Phase II, rok 1997, najeto 196000km..


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 32 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Style based on FI Subsilver by phpBBservice.nl
Český překlad – phpBB.cz